RTX 2070 ve i7-9750H Read Dead Redemption 2 testi

Laptop olarak Monster Tulpar T7 V19.5 kullanıyorum. Özellikleri:
  • i7 9750H
  • RTX 2070
  • 16 GB 2700MHz RAM
  • 256 GB M.2 SSD
  • 1TB HDD
  • 144Hz IPS ekran
Test gerçekleşirken sonlara doğru işlemci MHz'i 2500 civarına kadar düşüş yaşadı. Sizce normal bir durum mu bu? Ayrıca FPS ve sıcaklık değerleri nasıl?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2'de takılmalar, donmalar yaşamamışsınızdır herhalde ben GTX1050 ile ıkına ıkına bitirdim :)
Valla daha kamp alanına giriş yapmıştım. Sonrasında SSD aldığım için format attım. Bu hafta içinde tekrar yükleyeceğim.

Hiçbir takılma yaşamadım, mis gibide oynadım :D

Laptop olarak Monster Tulpar T7 V19.5 kullanıyorum. Özellikleri:
  • i7 9750H
  • RTX 2070
  • 16 GB 2700MHz RAM
  • 256 GB M.2 SSD
  • 1TB HDD
  • 144Hz IPS ekran
Test gerçekleşirken sonlara doğru işlemci MHz'i 2500 civarına kadar düşüş yaşadı. Sizce normal bir durum mu bu? Ayrıca FPS ve sıcaklık değerleri nasıl?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam merhaba, bende de 1660Ti’li modeli var da 2070 lik ikinci el yani sizdeki modele gecmeyi dusunuyorum. Satici arkadas test sonuclarini atti oyunlarda cok isindigini gordum cihazin. Yani ayni islemciye sahibiz basit bir cs go oyununda ben sogutucuyla 69-73 arasi islemcide sicakliklar goruyorum arkadasin testinde sogutucu olmadan da olsa 80-95 derece degerler normal mi diye sorucam ama olamaz yani bu kadar yuksek sicakliklarin degeri. Rdr2 de 95 derece falan oldugunu gorddum ultrada 2070 lik cihazda. İsinmasi 1660 ti’ye gore problemlemli mi ekran kartini besleyemiyo mu islemci anlayamadim ben

Hocam merhaba, bende de 1660Ti’li modeli var da 2070 lik ikinci el yani sizdeki modele gecmeyi dusunuyorum. Satici arkadas test sonuclarini atti oyunlarda cok isindigini gordum cihazin. Yani ayni islemciye sahibiz basit bir cs go oyununda ben sogutucuyla 69-73 arasi islemcide sicakliklar goruyorum arkadasin testinde sogutucu olmadan da olsa 80-95 derece degerler normal mi diye sorucam ama olamaz yani bu kadar yuksek sicakliklarin degeri. Rdr2 de 95 derece falan oldugunu gorddum ultrada 2070 lik cihazda. İsinmasi 1660 ti’ye gore problemlemli mi ekran kartini besleyemiyo mu islemci anlayamadim ben
1660ti 'lı cihazınız T5 mi T7 mi ?
Throttlestop ile mi yaptınız?
Aynen. -90mv Core ve Cache ayarında kullanıyorum.

Geri
Yukarı