Steam 1 TL'lik oyundan kar edilir mi?

Hayır ama başlayacğım.

1 ay gibi olması lazım.

60 kuruşluk oyunlardan kar ettim ama bugün 1TL'lik bir oyun aldım 8 kart hakkı olan ama kartlar 8 kuruş 36 kuruş zarar ettim 60 kuruşluk oyunda kalmadı hepsini aldım artık iş zorlaştı biraz.

Hocam kart fiyatlarını boş verin. Şöyle söyleyeyim. Hack me ve Hack me 2 oyunu Idle Master oyunlarıydı. Tanesi 1TL'Ydi. Şu an 100TL olmuşlar.

Bu ne anlama geliyor yani?

Aldığınız ve parasını çıkarttığınız 1 liralık oyunlara zam geliyor. Mesela Zup serisi 2.10TL ydi zam geldi 21TL oldu artık indirimde 10,5TL'ye satılacak. Böyle olacak yani.

Sizde daha zam gelmeden bir sürü idle master oyunu alıp kasarsanız kartlardan kar yaptığınız gibi oyunlara zam geldiği için steam hesabınızın değerindende kar yapacaksınız demek

60 kuruşluk oyunlardan kar ettim ama bugün 1TL'lik bir oyun aldım 8 kart hakkı olan ama kartlar 8 kuruş 36 kuruş zarar ettim 60 kuruşluk oyunda kalmadı hepsini aldım artık iş zorlaştı biraz.

Son piyasadan sonra zor stockladıklarımla devam edeceğim sonrasına sonra bakacağız.

Bu ne anlama geliyor yani?

Dostum DC varsa adınız yaz belki sana Steam'den kart için oyun atabilirim.

Son düzenleme:
Son piyasadan sonra zor stockladıklarımla devam edeceğim sonrasına sonra bakacağız.

Dostum DC varsa adınız yaz belki sana Steam'den kart için oyun atabilirim.

Kanka DC var ama kullanmıyorum istersen yüklerim istersen Steam'dan arkadaş ekleyebilirim hangisi uygun.

Geri
Yukarı