Steam 12.74 TL'ye kadar oyun önerisi

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 1B
12.74 tl kaldı steam hesabımda.''Sonuna kadar alıcam paramı geri'' kafasında bir tercih var ortada.Hani orayı sıfırlarsam steam'e bişey bırakmamış olurum sanıyorsan :D o para gitti çoktan :D
Geçenlerde yaşanmış bir hikaye dinledikte,deli bir adam cami önlerinde dilenip topladığı parayla da otobüse binip şehir şehir dolanıyormuş.Bizde dinlerken terminaldeki anı düşündükte :d ...Elinde sallıyorum 24 lira para oldu gidersin bir firmaya '2 abi bana 24 tl lik bir bilet ver,neresi olursa olsun'' falan mı diyor acaba :D nasıl yapıyor falan :D aynı kafa :D

12.74 tl kaldı steam hesabımda.''Sonuna kadar alıcam paramı geri'' kafasında bir tercih var ortada.Hani orayı sıfırlarsam steam'e bişey bırakmamış olurum sanıyorsan :D o para gitti çoktan :D
Geçenlerde yaşanmış bir hikaye dinledikte,deli bir adam cami önlerinde dilenip topladığı parayla da otobüse binip şehir şehir dolanıyormuş.Bizde dinlerken terminaldeki anı düşündükte :d ...Elinde sallıyorum 24 lira para oldu gidersin bir firmaya '2 abi bana 24 tl lik bir bilet ver,neresi olursa olsun'' falan mı diyor acaba :D nasıl yapıyor falan :D aynı kafa :D
Adam oyun önerisi istemiş, yazdığınız şeylere bakın. İlginç. :)

Şu an bu fiyatta doğru düzgün oyun yok. Keşke 3 gün önce biten indirimdeyken harcasaydınız. İndirimleri beklemenizi öneririm. Sonuçta paranız bir yere gitmeyecek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı