Satılık Steam %15 indirimli oyun

Genzonzi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bakiyemi nakite çevirmek istiyorum. Steam'de 422 TL bakiye mevcut. Hem alış hem satış gerçekleştirdim forumda. Dileyen olursa bu oranda indirimle oyun gönderebilirim.
Enpara kullanıyorum, güvenilirlik açısından DC üzerinde sesli olarak alışverişi de yapabiliriz. İşlemi ise önce para daha sonra oyun şeklinde gerçekleştireceğim. Gün içinde aktif olacağım.
Discord: Genzo#9162.

Güncel Bakiye : 200 TL.

1672619747393.png

Son düzenleme:
Bakiyemi nakite çevirmek istiyorum. Steam'de 422 TL bakiye mevcut. Hem alış hem satış gerçekleştirdim forumda. Dileyen olursa bu oranda indirimle oyun gönderebilirim.
Enpara kullanıyorum, güvenilirlik açısından DC üzerinde sesli olarak alışverişi de yapabiliriz. İşlemi ise önce para daha sonra oyun şeklinde gerçekleştireceğim. Gün içinde aktif olacağım.
Discord: Genzo#9162
Eki Görüntüle 1620693

Hocam istek yolladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord: Genzo#9162.

Eki Görüntüle 1620693

İstek yoluyorum.

Call of Duty Black Ops 2 satın aldım güvenilir satıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı