Satılık %15 İndirimli Steam oyunu

Dediğiniz stickerların hepsinden 20 tane aldım hocam steamde para olunca yeniden alacağım sağolun.
Dediğim gibi 100TL'lik bir yatırımdan pek bir şey kaybetmezsiniz diye düşünüyorum. Denemekte fayda var.

Dediğim gibi 100TL'lik bir yatırımdan pek bir şey kaybetmezsiniz diye düşünüyorum. Denemekte fayda var.
Umarım zarara girmem hocam almak istediğim oyunlar var onların parasından aldım.

Hâlâ satıyor musunuz hocam?

Rdr2+ ac origins + sea of thieves + cp2077 kaça olur hocam?

Son düzenleme:
Discord'dan iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı bir şekilde alışverişimizi tamamladık, güvenilirdir.

Dosya Ekleri

• 1669145367419.png
    1669145367419.png
    450,1 KB · Görüntüleme: 43
Kalan bakiye:Screenshot_128.png

Hazır sonbahar indirimleri başlamışken bu fırsatı kaçırmayın derim.

Witcher 3 12 TL şu anda ne kadara olur.

2020 RMR çıkartmalarını doldurdum envantere, şu an tanesi 15 kuruş civarıyken. 100TL'lik bir set halinde alın derim. 100TL'den bir şey kaybetmezsiniz, ama 5 yıl sonra niye almadım diye kafanızı duvardan duvara da vurmazsınız :)
Virtus.pro 2020 RMR 15 tane alayım mı hocam

Son düzenleme:
Selam! Steam üzerinden %15 indirimli bir şekilde istediğiniz oyunları almak ister miydiniz? O zaman buyurun sistemi tanıtayım ve bu durumun bir kazan-kazan olduğunu açıklayayım. Öncelikle Steam hesabınızda bulunan bakiyenin direkt olarak kartınıza çekilmediğini biliyorsunuzdur. Bu sistem, bunu mümkün kılıyor ve sadece ben değil siz de Steam üzerinde 100TL olan oyunu 85TL'ye alma imkanına sahip oluyorsunuz ve böylece karşılıklı iki taraf ta kazanmış oluyor.

Adım adım prosedürler:
  1. Benimle Discord üzerinden iletişime geçen alıcı hangi oyunları istediğini ibraz eder ve Steam profilini paylaşır.
  2. Birbirini Steam üzerinden ekleyen alıcı ve satıcı tarafı sunulan fiyat indirimi üzerinden bir fiyat belirler.
  3. Ödeme yöntemi belirlenir ve belirtilen adrese anlaşılan ücret gönderilir.
  4. Ödemeyi alan satıcı, alıcının seçtiği oyunları sepete ekler ve sepetin görüntüsünü alıcıya göndererek doğru ürünleri seçip seçmediğini kontrol ettirir.
  5. Oyunlar "hediye olarak satın al" seçeneğinden alıcının profiline gönderilir.
not: Oyun alımı, gönderilecek tutar satıcı tarafa geçmeden gerçekleşmez. Bu sistem satıcıyı korumaktadır, alışveriş işlemini gerçekleştiren biri bu maddeyi kabul etmiş sayılır.

iletişim bilgileri ve kabul edilen ödeme yöntemleri

Discord: Timurozcan#8762
Ödeme yöntemi: Papara (%0 ek komisyon), ininal (%5 ek komisyon), IBAN/Fast (%0 ek komisyon)

alacaklara şimdiden hayırlı olsun, güzel yorumlarınızı bekliyorum.
18.10.2022 için kullanılabilir bakiye.

Eki Görüntüle 1547230

Discordan istek attim.

Geri
Yukarı