Steam +18 oyunlara tıklamak güvenli mi?

EymNn

Centipat
Daha fazla  
Steamde 10 TL altı oyunlara baksam çoğu +18 oyunlar oluyor. Ben bunlara tıklıyorum bazen yanlışlıkla bazen bilerek sonucunda bir şey oluyor mu? Güvenlik hakkında bu Steam olayları konusunda gerçekten bilgim 0 yardımcı olabilir misiniz? Telefonumda Kaspersky VPN Free açık kullanıyorum bazen. Bazense kullanmadan Steam'e giriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steamde 10 TL altı oyunlara baksam çoğu +18 oyunlar oluyor. Ben bunlara tıklıyorum bazen yanlışlıkla bazen bilerek sonucunda bir şey oluyor mu? Güvenlik hakkında bu Steam olayları konusunda gerçekten bilgim 0 yardımcı olabilir misiniz? Telefonumda Kaspersky VPN Free açık kullanıyorum bazen. Bazense kullanmadan Steam'e giriyorum.
Tavsiye edilen oyunlar arada +18 olabiliyor başka bir dezavantajı yok.

Steam'de 10 TL altı oyunlara baksam çoğu +18 oyunlar oluyor. Ben bunlara tıklıyorum bazen yanlışlıkla bazen bilerek sonucunda bir şey oluyor mu? Güvenlik hakkında bu Steam olayları konusunda gerçekten bilgim 0 yardımcı olabilir misiniz? Telefonumda Kaspersky VPN Free açık kullanıyorum bazen. Bazense kullanmadan Steam'e giriyorum.

Ne alaka hocam Steam'e mi güvenmiyorsunuz anlamadım?

Steam Valve'a ait bir platform. Marka çok büyük ve yıllardır hizmet veriliyor. Milyonlarca veya milyarlarca para kazandılar ve bütün kart vb. bilgilerimiz onlarda. Yani sorun yok, +18 oyunları görmek istemiyorsanız tercihlerden kapatabilirsiniz.

Geri
Yukarı