Steam Sahte Linkine Tıklamak

Fearoot88

Kilopat
Birisi bana Steam linki attı. Direkt anladım dolandırma linki oldugunu. Belliydi zaten. Farklı bir Steam sitesi her neyse ben bu linke tıklamadım ama gene bir tedirginlik var. Tıklasam bile hesabı girmedigim halde bir şey olmaz diye düşünüyorum. Doğru mudur? Her neyse herhangi bir şey olmaz değil mi tıklamadıgım için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birisi bana Steam linki attı. Direk anladım dolandırma linki oldugunu. Belliydi zaten. Farklı bir Steam sitesi her neyse ben bu linke tıklamadım ama gene bir tedirginlik var. Tıklasam bile hesabı girmedigim halde bir şey olmaz diye düşünüyorum. Doğru mudur? Her neyse herhangi bir şey olmaz değil mi tıklamadıgım için?
Olmaz o sitelerdeki amaç sen epostanı şifreni giriceksin sen girdiğin an bilgilerin onlara iletilecek ama sen girmediğin için sorun yok.

Linkin ne olduğunu nasıl şekilde gönderdiğini bilmeden bir şey diyemeyiz. Steam Browser içinden açtıysan Steam'a giriş yapmışsan tıklasaydın hesabı alma ihtimalleri vardı. Çift koruma açıksa zaten bu tür girişimler sana bildirilir.
Tıklamadan da bulaşabilen zararlılar var.

Birisi bana Steam linki attı. Direkt anladım dolandırma linki oldugunu. Belliydi zaten. Farklı bir Steam sitesi her neyse ben bu linke tıklamadım ama gene bir tedirginlik var. Tıklasam bile hesabı girmedigim halde bir şey olmaz diye düşünüyorum. Doğru mudur? Her neyse herhangi bir şey olmaz değil mi tıklamadıgım için?

Hiçbir şey olmaz ama oraya giriş bilgilerini yazaydın bitmiştin

Yeni konular

Geri
Yukarı