Steam 2020 yaz indirimlerinden neler satın aldınız?

60 TL ve üzerine 10 TL indirim veriyor. Muhtemelen ödül indiriminden kastı odur
ben keriz gibi tek tek aldım oyunları sadece 60tl ve üzerindeyse oyunun fiyatı öyle 10 tl indirim yapılıyo sandım iade ettim hepsini 60 tlyi geçecek şekilde satın alım
  • Left 4 Dead 2
  • Car Mechanic Simulator 2015 Gold edition
  • 911 Operator
  • The Witcher 2
  • Hearts of Iron III
  • Euro Truck Simulator
  • Zup 2
  • Zup
  • Zup 3
  • Zup 5
  • Zup S
  • Hitman 2 Standard Edition
  • DiRT Rally
  • Construction Simulator 2015
  • Thief Simulator
  • Day of Defeat: Source
  • Just Cause 2
  • World War I
  • Medal of Honor Airborne
  • Need for Speed Undercover
  • Poly Bridge Deluxe edition
Bunları alacağım ama emin değilim. Çünkü içinde doğru düzgün A kalitede veya üstünde oyun yok. R6, Hearts of Iron IV gibi oyunları zaten aldığım için artık oyun bulamıyorum. Burası 101 TL tuttu indirim ile. Toplam bütçe ise indirim ile birlikte 130 TL. Eğer önerebileceğiniz güzel bir oyun var ise bir çoğunu almaktan vazgeçip onu alabilirim, yoksa oyunsuzluktan kafayı yiyeceğim :).
Bence cidden almaya değer pahalı hiç bir oyun yok ben indi oyunları çok aldım.
60 TL ve üzerine 10 TL indirim veriyor. Muhtemelen ödül indiriminden kastı odur
ben keriz gibi tek tek aldım oyunları sadece 60tl ve üzerindeyse oyunun fiyatı öyle 10 tl indirim yapılıyo sandım iade ettim hepsini 60 tlyi geçecek şekilde satın alım
  • Left 4 Dead 2
  • Car Mechanic Simulator 2015 Gold edition
  • 911 Operator
  • The Witcher 2
  • Hearts of Iron III
  • Euro Truck Simulator
  • Zup 2
  • Zup
  • Zup 3
  • Zup 5
  • Zup S
  • Hitman 2 Standard Edition
  • DiRT Rally
  • Construction Simulator 2015
  • Thief Simulator
  • Day of Defeat: Source
  • Just Cause 2
  • World War I
  • Medal of Honor Airborne
  • Need for Speed Undercover
  • Poly Bridge Deluxe edition
Bunları alacağım ama emin değilim. Çünkü içinde doğru düzgün A kalitede veya üstünde oyun yok. R6, Hearts of Iron IV gibi oyunları zaten aldığım için artık oyun bulamıyorum. Burası 101 TL tuttu indirim ile. Toplam bütçe ise indirim ile birlikte 130 TL. Eğer önerebileceğiniz güzel bir oyun var ise bir çoğunu almaktan vazgeçip onu alabilirim, yoksa oyunsuzluktan kafayı yiyeceğim :).
zuplardan iyi kart düşüyor mu?

Sadece Undertale aldım, hiç ilgi çekici bir oyun bulamıyorum. Şöyle uzun soluklu, sağlam hikayeli bir RPG lazım da hepsini tükettim sanırım.

Assetto Corsa ve Project Cars2 arasında kalmıştım ve Project Cars2'i aldım. Gördüğüm çoğu kişi Assetto Corsa oyunun almış. Yanlış mı tercih yaptım acaba. 🙄🤔
İkisini de yeni aldım. İlk izlenimlerim P.Cars2 kesinlikle daha iyi grafiklere sahip ama Assetto Corsa da sürüş deneyimi çok gerçekçi. Eğer direksiyon ile oynuyorsun kesinlikle Assetto Corsa'yı da al.

Sepetime ekledim ama son halini netleştirmediğim için henüz almadım. Şu an aşağıdaki şekilde:

- Left 4 Dead 2
- Payday 2 (L4D2 ile birlikte yıllar önce oynadığım oyunlardı kardeşimin Steam hesabıyla)
- NBA 2K20
- Flight Simulator X
- Mount&Blade: Warband ve DLC'leri

Şu haliyle 63-64 lira tutuyordu sanırım. 10TL'de indirimli birlikte 50-55 lira arasında bir ücret.

Mount&Blade serisini hiç oynamadım ama çok ilgimi çekiyor. Sistemim ile (Ryzen 7 3750H, 1650GTX, 2x4GB=8 GB DDR4) sorunsuz Bannerlord oynayabilir miyim ondan emin olamıyorum. Direkt Bannerlord mu alsam Epic'ten 60TL indirim kullanıp yoksa ilk olarak Warband'ı oynayıp eğer hoşuma giderse Bannerlord'u mu satın alsam? Kararsızım açıkçası bu konuda. Fikri olan paylaşırsa memnun olurum.

Arkadaşıma Payday 2 attım onun dışında qop oyununu aldım pazardakiler satılınca da Just Cause 2 alacağım.
Sepetime ekledim ama son halini netleştirmediğim için henüz almadım. Şu an aşağıdaki şekilde:

- Left 4 Dead 2.
- Payday 2 (L4D2 ile birlikte yıllar önce oynadığım oyunlardı kardeşimin Steam hesabıyla)
- NBA 2K20.
- Flight Simulator X.
- Mount&Blade: Warband ve DLC'leri.

Şu haliyle 63-64 lira tutuyordu sanırım. 10TL'de indirimli birlikte 50-55 lira arasında bir ücret.

Mount&Blade serisini hiç oynamadım ama çok ilgimi çekiyor. Sistemim ile (Ryzen 7 3750H, 1650GTX, 2x4GB=8 GB DDR4) sorunsuz Bannerlord oynayabilir miyim ondan emin olamıyorum. Direkt Bannerlord mu alsam Epic'ten 60TL indirim kullanıp yoksa ilk olarak Warband'ı oynayıp eğer hoşuma giderse Bannerlord'u mu satın alsam? Kararsızım açıkçası bu konuda. Fikri olan paylaşırsa memnun olurum.

Warband'ı oynayıp Bannerlord alın derim ve tabii İnternet'ten biraz video izleyip.

Geri
Yukarı