Steam indirimlerinden ne aldınız?

İndirimdeki neredeyse çoğu oyun kütüphanemde vardı. Olmayanlar ise zaten beğenmediğim oyunlar. Ayrıca bu indirimde bayağı bir oyunun zamlandığını gördüm. Bu durum bayağı bir kötü olmuş. Ben de kütüphanemde daha oynanmayı bekleyen 300 oyunum olmasına rağmen arada derede kalan birkaç oyunu satın aldım.Tüm oyunlar toplam 80 TL kadar tuttu. Steam cüzdanımın tamamını bu indirimlerde tükettim.

Alien Breed Trilogy
Ben and Ed
Divinity: Original Sin 2
FootLOL: Epic Soccer League
Omikron: The Nomad Soul
Pathfinder: Wrath of the Righteous Commander Edition
Second Sight
Super Meat Boy
The Room Two

Param yok...
Zaten PC 13yıllık pek bir şey açmıyor :(...
Keşke biraz erken görseydim. Sana sisteminin yetebileceği güzel oyunlar alabilirdim. Bir sonraki indirimlerde hatırlat.

İndirimdeki neredeyse çoğu oyun kütüphanemde vardı. Olmayanlar ise zaten beğenmediğim oyunlar. Ayrıca bu indirimde bayağı bir oyunun zamlandığını gördüm. Bu durum bayağı bir kötü olmuş. Ben de kütüphanemde daha oynanmayı bekleyen 300 oyunum olmasına rağmen arada derede kalan birkaç oyunu satın aldım. Tüm oyunlar toplam 80 TL kadar tuttu. Steam cüzdanımın tamamını bu indirimlerde tükettim.

Alien Breed Trilogy
Ben and Ed
Divinity: Original Sin 2
FootLOL: Epic Soccer League
Omikron: The Nomad Soul
Pathfinder: Wrath of the Righteous Commander Edition
Second Sight
Super Meat Boy
The Room Two

Keşke biraz erken görseydim. Sana sisteminin yetebileceği güzel oyunlar alabilirdim. Bir sonraki indirimlerde hatırlat.

Teşekkürler gerek yok.
Düşünmeniz yeter.

Bir de Pathfinder: Wrath of the Righteous - Myhtic Ediiton.
Liste.png

Geri
Yukarı