Steam yaz indirimlerinden neler alacaksınız?

@Ciritica Xbox'un olmasına gerek yok. Aynı şekilde 300'den fazla oyunu 30TL'ye oynayabilmeni sağlıyor ve bunlarda öyle ucuz oyunlar degil sitesinden araştırabilirsin biraz.
Hocam şunu yapmayın işte Xbox almayanlar aptal değil sadece steamden oynamak istiyorum işte çok çeşitli oyun oynayan bir insan değilim. 1 oyunu 1 ay oynarım 300 oyunu alsam ne yazar oynamadıktan sonra.

Kesin alacağım tek bir oyun var Uncharted. Diğerleri indirim oranına göre değişir, indirim oranı az olursa almam. Tlou P1- FF7 Remake- Judgment almak istediklerim arasında bakalım göreceğiz.

Benim için aynısı GMOD için geçerli. Kaç liraya düşerse düşsün. Direk parayı basacağım.
Ben önceden GMOD'u kuzenimin hesabıyla oynardım tabi 2018 zamanları falan en aktif olduğu zamanlardı şu anda hali vasiyeti nasıl bilmediğimden alasım pek yok yani güzel bir indirim olursa belki bende alabilirim.

Bi RDR 2 alınır ya.
1687432403839.png

RDR2 bekliyorum inşaallah alacağım.

Valve Complete Pack, Payday: The Heist ve DLC'leri. Belki Farming Simulator 2013 de alırım. Dün de MW2 ve Postal 2 aldım. Bir de eğer karta ekstra para yükleyebilirsem Fallout New Vegas veya Fallout 3 almayı düşünüyorum.

Valve Complete Pack, Payday: The Heist ve DLC'leri. Belki Farming Simulator 2013 de alırım. Dün de MW2 ve Postal 2 aldım. Bir de eğer karta ekstra para yükleyebilirsem Fallout New Vegas veya Fallout 3 almayı düşünüyorum.
Fallout serisini yaparken bir Fallout 4'ümüz eksik hocam onu da ekleyin bence akarak oynarsınız ben almayı planlıyorum.

Fallout serisini yaparken bir Fallout 4'ümüz eksik hocam onu da ekleyin bence akarak oynarsınız ben almayı planlıyorum.
Hocam bilgisayarım kaldıramaz maalesef. Fallout 3 alabilirim ancak 4 olmaz. New Vegas Epic Games hesabımda var zaten. Para yükleyebilirsem Fallout 3 alacağım. Şuan kartta 86.5₺ var.

Yeni konular

Geri
Yukarı