Steam 2022 Yaz İndirimleri

Cinephilie

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Malumunuz, Steam Yaz İndirimleri bu Çarşamba (23.06.22) başlıyor ve iki hafta sürüyor. Hem aklımızın kıyısında köşesinde kalmış oyunları tazelemek açısından, hem de hiç rastlaşmadığımız oyunları keşfetmemiz açısından genel bir oyun önerileri başlığı için çok da geç kalınmasın istedim.

“Bu yaz indirimlerinde mutlaka alacağım”, ya da “almayı düşünüyorum”, “indirimi tatmin edici olursa neden olmasın” dediğiniz oyunlar mı?

Bilgi sınanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

Malumunuz, Steam Yaz İndirimleri bu Çarşamba (23.06.22) başlıyor ve iki hafta sürüyor. Hem aklımızın kıyısında köşesinde kalmış oyunları tazelemek açısından, hem de hiç rastlaşmadığımız oyunları keşfetmemiz açısından genel bir oyun önerileri başlığı için çok da geç kalınmasın istedim.

“Bu yaz indirimlerinde mutlaka alacağım”, ya da “almayı düşünüyorum”, “indirimi tatmin edici olursa neden olmasın” dediğiniz oyunlar mı?

Bilgi sınanıyor.
Perşembe başlıyor. Dying Light 2 kesin alacağım gibi, Hell let loose, belki Elden Ring ama pek düzgün indirime girmez o. Rust alıcaktım ama 2. zam geldi 308 tl oldu %75 indirime girmesi lazım Rust'un.

Merhaba arkadaşlar,

Malumunuz, Steam yaz indirimleri bu çarşamba (22.06.22) başlıyor ve iki hafta sürüyor. Hem aklımızın kıyısında köşesinde kalmış oyunları tazelemek açısından, hem de hiç rastlaşmadığımız oyunları keşfetmemiz açısından genel bir oyun önerileri başlığı için çok da geç kalınmasın istedim.

Bilgi sınanıyor.

FIFA 22 96 TL düştügünde alamamıştım onu almayı planlıyorum yine güzel fiyata düşerse sizin aklınızda bir oyun var mı?

Geri
Yukarı