Steam 2022 Yaz İndirimleri

The forest kaça düşer?
the forest geçtiğimiz günlerde en büyük indirimini yemişti, 9 ₺ olmuştu. ama çok da önemli değil, bu indirimlerde de en fazla 12 ₺ olacaktır. ben yine bir 9 ₺ sürprizi bekliyorum kendisinden, zira the forest 2 geliyor. bir oyunun ikincisi çıkacağı zaman, ilk oyunu bu kadar düşük fiyatlarda satışa sunulabiliyor işte.

the forest geçtiğimiz günlerde en büyük indirimini yemişti, 9 ₺ olmuştu. ama çok da önemli değil, bu indirimlerde de en fazla 12 ₺ olacaktır. ben yine bir 9 ₺ sürprizi bekliyorum kendisinden, zira the forest 2 geliyor. bir oyunun ikincisi çıkacağı zaman, ilk oyunu bu kadar düşük fiyatlarda satışa sunulabiliyor işte.
Epic'te ücretsiz bile olabilir.

Hocam 2 hafta içerisinde alıp arkadaşlarla oynamak istiyoruz. Sizce güzel midir?
Birde en fazla kaç kişi ile oynanır?

Hocam 2 hafta içerisinde alıp arkadaşlarla oynamak istiyoruz. Sizce güzel midir?
Birde en fazla kaç kişi ile oynanır?
The forest çok güzel bir deneyimdir. 9 ₺ de olsa, 12 ₺ de olsa, bu fiyata bugün adam akıllı çay bile içemiyorken, steam’e vermek, arkadaşlarla aksiyonlu, gerilimli bir oyuna oturmaktan daha mantıklı ne olabilir ki? Biz 4 kişi oynamıştık, ama en fazla kaç kişidir bende bilmiyorum açıkçası.

Epic'te ücretsiz bile olabilir.
kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı