Steam 2022 Yaz İndirimleri

200-250 arasına düşse kafi benim için.
GoW uhrevi bir oyundur. Tekrar tekrar oynayıp bitiren arkadaşlarım var. İndirimsiz hali göze biraz fazla gelse de, zengin senaryosu, oyunun genel kalitesi, oynanabilirliği vb. açısından bakıldığında, eh bir de şu anki satış fiyatıyla bu ülkede ne yapılabilir diye düşünüldüğünde, oyunun cazibesi hepten artıyor. GoW her şeye rağmen o fiyatlara düşerse, benim de kaçırmayacağım bir fırsat olur.

Hitman 2, Batman Arkham serisi, Black Mesa ve Dishonered almayı düşünüyorum.
çok güzel. hitman blood money bulunuyor mu kütüphanenizde? indirimde 6 ₺’ye kadar düşebiliyor, ömrümün belli bir dönemini, bu 6 ₺’lik oyunuyla geçirdim ben.

Rust ve Garry's Mod almayı düşünüyorum. Dust 2'de piyasa yapacağım :D
Onun dışında Cuphead, beyond: Two Souls ve Heavy Rain alacağım. Eğer stray ön satışta indirime girerse onu da alacağım.

Rust ve Garry's Mod almayı düşünüyorum. Dust 2'de piyasa yapacağım :D
Onun dışında Cuphead, beyond: Two Souls ve Heavy Rain alacağım. Eğer stray ön satışta indirime girerse onu da alacağım.
heavy rain, beyond ve detroit ortak bir pakette bulunuyor. her biri %50 indirim yiyor, bir de paketin kendi %10’luk bir indirimi var. 35+35+71 141 ₺, paket indirimiyle beraber 126,9 ₺’ye geliyor. ben bu paketle üç oyunu kesin olarak alacağım.

Heavy Rain, beyond ve Detroit ortak bir pakette bulunuyor. Her biri %50 indirim yiyor, bir de paketin kendi %10'luk bir indirimi var. 35+35+71 141 ₺, paket indirimiyle beraber 126,9 ₺'ye geliyor. Ben bu paketle üç oyunu kesin olarak alacağım.

Detroit kesinlikle tavsiye ederim güzel bir oyun. Onu bitirdikten sonra diğerlerininde benzer oyunlar olduğunu öğrenince almaya karar verdim.

Bulunmuyor hocam. İstek listesine atayım o zaman belki alırım. Teşekkürler öneri için.
hitman’ın tüm serilerini aldım ben, silent assassin, agent 47, contract, blood money, absolution... tüm bu oyunların toplam fiyatı 20 ₺’yi geçmiyor. hepsini alın. blood money, çok özgürlükçü, yenilikçi bir oyundur. hedefe nasıl gideceğiniz tamamen sizin elinizdedir, çok seveceksiniz. üstelik de bu adamlar bunu 2006 yılında başarmışlar. hitman 2’nin altında bir dlc var, hitman 1’e de sahip olmanızı sağlıyor, 2’yi alacağınız zaman o dlc’yi de değerlendirin muhakkak. rica ederim.

Detroit kesinlikle tavsiye ederim güzel bir oyun. Onu bitirdikten sonra diğerlerininde benzer oyunlar olduğunu öğrenince almaya karar verdim.
siz madem bu iki oyunu alacaksınız ve detroit de sizde var, o paketi alın, iki oyunu alırken %10 paket indiriminden de faydalanın.

Geri
Yukarı