Steam 2022 Yaz İndirimleri

Hitman 2, Batman Arkham serisi, Black Mesa ve Dishonered almayı düşünüyorum.

Black Mesa güzel ama zen bölümleri aşırı uzun ve sıkıcı. Default Half-Life tavsiyemdir.

ayıp bana :) en sevdiğim oyunlar arasında. tüm dlcleriyle satın aldım onu ben 100 küsur liraya. tek eksik dlc’si no step back var.

EU4 güzel mi alınır mı? HOI4 sahibim.
o da çok güzeldir. hoi4’ü sevdiyseniz ona da bayılırsınız.

Dishonored sıkabilir. İlk önce onu yükleyip denemeni öneririm. İade edersin sevmezsen.
dishonored başarılı bir gizlilik oyunu. arkadaşımız hitman’i de alıyor ki o da bir gizlilik oyunu. belli ki gizlilik oyunlarını seviyor. dishonored’i de çok seveceğinden eminim ve ben tam aksine, dishonored 2 ile beraber shadow tactics’i de öneriyorum. 60 liralık oyunun indirimde %90 indirim yiyip 6 liraya düştüğü yetmiyormuş gibi, bir de türkçe dil desteği var. steamde eşi benzeri bulunmayan ender parçalardan. kimde yoksa, 6 ₺’ye o şaheseri kaçırmasın derim.

HOI4 sevdim ama tam anlamıyla hala öğrenemedim ama HOI4'ü.
hoi4’ü tam anlamıyla öğrenebilen kimse yok hocam, endişelenmeyin :))

Bugün içinde buraya 200 ₺’lik bir bütçeye göre bir listelendirme yapacağım. Çok fazla oyun alabilmek açısından ucuz ama kaliteli oyunlar olacak ve popüler oyunlardan da gücümün yettiğince uzak durmaya çalışacağım. Bakalım ne kadar faydalı bir liste olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı