Steam 400TL oyun önerisi

Ready or Not alabilirsin. Artar fiyatı bence.

Watch Dogs serisi düşünürsen, Watch Dogs Legion Gold Edition 90 TL, onu alırsan Watch Dogs 1 + tüm DLC'leri de yanında veriyor, Legion ile birlikte, Watch Dogs 2 ise 105 TL, bundle paketinden 35-40 TL daha ucuza geliyor bu şekil alırsan.
Hocam Watch Dogs Legion Gold Edition'da, Watch Dogs 1 verdiği bilgisi gözükmüyor. Bir de bu Gold Edition yükseltme paketi mi yoksa, ana oyun yani Legion'da dahil mi içerisine?

Hocam Watch Dogs Legion Gold Edition'da, Watch Dogs 1 verdiği bilgisi gözükmüyor. Bir de bu Gold Edition yükseltme paketi mi yoksa, ana oyun yani Legion'da dahil mi içerisine?

Steam sayfasında aşağı inersen Gold paketin açıklamasında görürsün hocam, orada yazıyor.
Legion'da dahil içerisine.

x.PNG

Watch Dogs serisi neden bilmiyorum ama pek sevmiyorum.

Mafia trigoly var 125TL sizce alınır mı?

Bir de arkadaşlar 400TL bütçem var Steam dolara geçmeden bu bütçeyle ne alirsam almam lazım.

Vay be yaşantıya bak.

Hocam çok gaza geldim bu zam muhabbetleri yüzünden her şeyi aldım. Aldığım oyunların daha %1'ini oynamadım :D

Hala kaçırdığım bir şey var mı diye bakıyorum. Bu işin sonu yok. O yüzden maksimum aylık 1 oyun alın. Ve 5 aydan sonrasını düşünmeyin. Elimde oynarım diye özellikle seçerek aldığım 165 tane oyun var. 140 tanesini daha oynamadım. Oynar mıyım eminde değilim.

He bir de 2 yıllık Game Pass'im var.

Watch Dogs serisi neden bilmiyorum ama pek sevmiyorum.

Mafia trigoly var 125TL sizce alınır mı?

Bir de arkadaşlar 400TL bütçem var Steam dolara geçmeden bu bütçeyle ne alirsam almam lazım.

Mafia serisi çok iyi. 3'lü paket fiyatı da gayet uygun bir daha bu fiyata bulmak imkansız.

Watch Dogs serisi çok tavsiye edilmez. Seveni elbette var ama Mafia serisi ile kıyaslanacak bir oyun bence değil.

Mafia Trilogy alınır. Mafya havasını en iyi yansıtan pakettir. Üçüncü oyununu dahil etmeyin, açık dünya oyunu yapılma uğruna hiç edilmiş mafya oyunudur maalesef. Birinci ve ikinci oyununu beklentinizi karşılar, o paketle üçüncü oyununu da bedavaya almış olursunuz ve deneme fırsatınız olur.

Geri
Yukarı