Steam 700 TL oyun önerisi

wennzy

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün CS2'ye girdim kasa düşürmek için. 700TL'lik kapsül düştü, bende 620 liraya sattım. Malum Steam pay alıyor. Şimdi elimde 620TL para var, ne alabilirim? Aklımda Deliver us Mars var şu anlık. Oynadığım oyunlara göz atmak isterseniz de Steam hesabım bu
Genelde sandbox oyunlar oynamayı seviyorum ama FPS, macera ve hikaye tarzında da oyun oynarım.

Sırf bu oyun için bilgisayar alacağım :)

Ama BF1 multi beni hiç sarmadı imkanım olsa iade ederim ww1 silahlarıyla deathmatch resmen nefret ederim.
Hell Let Loose alacaktım arkadaşımla girer oynarım diye. Ancak ben artık oynamıyorum dedi. Tek başıma girip, diğerleriyle iletişim kurmakta pek beni sarmayacağını düşündüm onun yerine bu 6 oyunu aldım ve 150 lira arttırdım. Duruma göre başka bir oyun daha alacağım. Mantıklı mı oldu mantıksız mı bilmiyorum ama bence iyi oldu.
1699119656690.png

Hell Let Loose alacaktım arkadaşımla girer oynarım diye. Ancak ben artık oynamıyorum dedi. Tek başıma girip, diğerleriyle iletişim kurmakta pek beni sarmayacağını düşündüm onun yerine bu 6 oyunu aldım ve 150 lira arttırdım. Duruma göre başka bir oyun daha alacağım. Mantıklı mı oldu mantıksız mı bilmiyorum ama bence iyi oldu.
Eki Görüntüle 2002874
İndirimi bekleseydin hocam keşke 240tl civarlarına düşüyor kaldı ki bence tek başına oynamak daha zevkli ben arkadaşlarımla girerken tank dışında beraber oynamaktan zevk almıyorum bu şekilde geforce now'dan 250 saat oynadım ama zevk meselesi tabii hayırlı olsun güle güle oyna.

İndirimi bekleseydin hocam keşke 240tl civarlarına düşüyor kaldı ki bence tek başına oynamak daha zevkli ben arkadaşlarımla girerken tank dışında beraber oynamaktan zevk almıyorum bu şekilde geforce now'dan 250 saat oynadım ama zevk meselesi tabii hayırlı olsun güle güle oyna.
Aslında 90 lira ekleyip indirimde alabilirim. 20 Kasım'dan önce gelirse indirim süper olur. Teşekkürler fikir için.

Geri
Yukarı