Çözüldü Steam Achievement Manager ban sebebi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

554130

Decipat
Hocalarım selam, şu aralar çok fazla Team Fortress 2 oynuyorum. Team Fortress 2'nin wiki sayfasında gezerken "Spiral Knight" adlı bir oyunda başarım tamamlayınca TF2 kozmetiği kazanacağımızı fark ettim. Spiral Knight'ı oynadım fakat kozmetik kazandıran başarımı açamadım oyunu beceremediğimden dolayı. Bu yüzden SAM kullanmak istiyorum. Sadece ödül kazandıran başarımı açacağım, başka hiçbir başarımı açmayacağım.

Acaba VAC ban yer miyim ya da hesabımın kapatılması gibi bir sorun yaşar mıyım? Oyunda VAC Ban vs. görmedim fakat oyun multiplayer olduğu için biraz korktum sizlere danışmak istedim. (61 kişilik arkadaş listemde 5-6 kişi açık açık kütüphanelerindeki tüm oyunların tüm başarımlarını açıyorlar SAM ile onlar yemediyse ben de tek bir başarım için ban yemem diye düşünüyorum).

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
SAM hicbir sekilde oyun dosyalarina erisim saglamiyor. VAC yasaklanmasi alabilmeniz icin hem oyun dosyalarina müdahale etmeniz gerekiyor, hem de VAC korumali sunucuya baglanmaniz gerekiyor. Programi kullanirken ikisini de yapmiyorsunuz. Kisacasi yasaklama alma ihtimaliniz bulunmuyor.

Programi bizzat kullanmisligim var.
1664647219141.png

1664647254494.png

Değil. Emin olmak istiyor isen Steam desteğe yazabilirsin. 3-4 aylık hesap bu açıldığı andan itibaren Steam Ach Manager + hourboostr kullandım herhangi bir sorun söz konusu değil. Oyun banı, VAC, trade, vs. hiçbir şey yok. Hile açmak için kullanıyorum bu hesabı.

Not: Uygulama kara lıstede.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1533088

Eki Görüntüle 1533089

Değil. Emin olmak istiyor isen Steam desteğe yazabilirsin. 3-4 aylık hesap bu açıldığı andan itibaren Steam Ach Manager + hourboostr kullandım herhangi bir sorun söz konusu değil. Oyun banı, VAC, trade, vs. hiçbir şey yok. Hile açmak için kullanıyorum bu hesabı.

Not: Uygulama kara lıstede.
Teşekkür ediyorum hocam, zaten ufak tefek offline oyunlarda kullanacağım ondan dolayı sıkıntı olmaz muhtemelen.

ban sebebi değil(kullanan kişilerin cogu ban yemıyor) ancak,değerli hesaplar için tehlikelidir,icim rahat olsun diyorsaniz
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=175540484
bu mapte hızlı bir şekilde başarım kasabilirsiniz.
Hocam ben CS:GO da yapmayacağım başarım hilesini.

Sadece Steam Achievement Manager üzerinden yapılan bir şey değil bu. Steam Geliştirici modu konsolundan da yapılabiliyor. Normalde Valve buna kafayı takmıyor lakin bazı oyunlar (mesela Dead by Daylight) başarım hilesi yaptığından dolayı seni oyundan banlayabilir. TF2'de herhangi bir sorunla karşılaşmazsın.

3. Parti yazılım kullanmak ban sebebidir. Ama dediğin programlardan "Ban yedim." diyen birine rastlamadım. Vac yasaklaması almamak için oyunun mağazasına bakabilirsin mesela csgo başlıklarda valve anti hile desteği yazıyor, bunlarda kullanma.

Teşekkür ediyorum hocam, zaten ufak tefek offline oyunlarda kullanacağım ondan dolayı sıkıntı olmaz muhtemelen.

Hocam ben CS:GO da yapmayacağım başarım hilesini.
Yemezsiniz. Ben 10 tane falan oyunda fullemiştim başarımları. Yanlış hatırlamıyorsam steamin içinden de oluyor bu olay.
evet,suanda kullanmıyorum.
İnstagram veya discord versem konuşabilir miyiz? CS'de hile geliştiriyorum da menü ayarlamak falan lazım. Başkalarına sorarak yapmak istiyorum ancak kimse bakmıyor bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı