Steam açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

ŞenolGüneş

Hectopat
Yer
Bursa Nilüfer
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, dün oyun yüklüyordum arkada Discord açıktı arkadaş ile konuşuyordum bir anda Discord yanıt vermedi sonra bilgisayar dondu ben de güç tuşundan kapattım ardından tekrar açtım dedim belki bir hata oluşmuştur tekrar açayım dedim açtım Discord'u bir sorun oluşmadı fakat Steam'i açtım oyun yüklenmeye devam ederken tekrar yanıt verimiyor dedi orada anladım ki Steam'de bir sorun var ya da benim sistemimde bir sorun var. Uzun lafın kısası ben bu durumu nasıl düzeltebilirim? Steam'i illaki silip tekrar yüklemem gerekiyor mu? Bir de 1-2 hafta içinde HDD değişecek boşuna yüklememe gerek var mı 56 GB'ı?

Ctrl+Alt+Delete yap. Gelişmiş kısmından tüm Steam etkinliklerini sonlandır, Steam'i yönetici olarak çalıştır.
Deneyeceğim fakat şu anda bilgisayarda değilim.
CTRL+Alt+Delete yap. Gelişmiş kısmından tüm Steam etkinliklerini sonlandır, Steam'i yönetici olarak çalıştır.

Hocam CTRL+ALT+DEL yapınca kullanıcı değiştir "kilitle, görev yeneticisi, oturumu kapat" çıkıyor buradan nereye basacağım?
Windows 8.1 kullanıyorum.

Son düzenleme:
Hocam gelişmiş diye bir kısım yok.
1646152290657.png

Hocam steam açılmıyor fakat görev yöneticisinde açık gözüküyor mu bilmiyorum açıldığındada bilgisayar donuyor ve güç tuşundan kapatmak zorunda kalıyorum.
Tamam açmayı dene eğer açılmazsa o üstteki görev yöneticisi kısmında açık gözükmesi lazım, oradan görevi sonlandır sonra Steam'i yönetici olarak çalıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı