Steam açılmıyor

Zue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar diske girdiğimde yanıt vermiyor. Steam açılmıyor ama diğer programlar çalışıyor LogFile dosyalarını paylaştım yardımcı olur musunuz? @Enes3078 Belgeler

1659657371098.png

Dosya Ekleri

• weasdx.PNG
    weasdx.PNG
    74,8 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
Görev çubuğunun sağ alt kısmında ağ simgesi gözüküyor mu?
Gözüküyor ağla alakalı değil sistem hiçbir şeyi açmıyor her şey kasıyor yanıt vermiyor HDD sağlığına baktım bir şey yok dosyalara bakabilir misiniz ben pek anlamıyorum ya.

Hocam sağ alt köşede yukarı bakan bir üçgen, ok tarzı bir şey var oraya basıp strame sağ tıklayın ve çıkış deyin ardından tekrar girmeyi deneyin.
Denedim olmuyor Steam bile gözükmüyor açılmıyor.

Hizmetler'den bir şey falan kapattınız mı? Veya kayıt defteri ile ilgili bir şeyi değiştirdiniz mi?
Bir şeyler kapatmış olabilirim ama değiştirmedim kayıt defterinden hiçbir şey.

Hizmetler'den bir şey falan kapattınız mı? Veya kayıt defteri ile ilgili bir şeyi değiştirdiniz mi?
Niye her şey kasıyor anlamadım ki Steam'de geziniyordum b klasörüne kurulu olduğu için o klasörde kasıyor sağlığına baktım yüzde yüz ne yapmam lazım.

Bir şeyler kapatmış olabilirim ama değiştirmedim kayıt defterinden hiçbir şey.

Niye her şey kasıyor anlamadım ki Steam'de geziniyordum b klasörüne kurulu olduğu için o klasörde kasıyor sağlığına baktım yüzde yüz ne yapmam lazım.
Steam'i B klasöründen kaldırıp C: klasörüne kurup öyle deneyin. Diskinizi üçüncü parti bir yazılımla mı ayırdınız ?

Steam'i b klasöründen kaldırıp C: Klasörüne kurup öyle deneyin. Diskinizi üçüncü parti bir yazılımla mı ayırdınız?
Yapmayı denedim ama C klasöründe 25 GB yer var atamıyorum bir sürü oyun var B klasöründeki steamde 25 GB'den fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı