Steam arkadaşımdan gelen Killcase reklamı

Erdal Bakkal

Kilopat
Daha fazla  
Bir gün Steam'imi açtım ve bana bir arkadaşım 2 tane mesaj attı, mesajlar aynı idi ve çeviri kullanılmış gibi. Çevrimdışı olduğu için cevap vermedim. Sonra başka bir arkadaşım aynı mesajın değişiğini attı. O mesaj da kötü çeviri kullanılmıştı. Sonra düşündüm, biraz da araştırdım acaba Steam hesapları hackledi mi diye. Çünkü internette Killcase reklamları vardı. Ayrıca 2 arkadaşımda da CS:GO var. Sizce?

Adsızr4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir gün Steam'imi açtım ve bana bir arkadaşım 2 tane mesaj attı, mesajlar aynı idi ve çeviri kullanılmış gibi. Çevrimdışı olduğu için cevap vermedim. Sonra başka bir arkadaşım aynı mesajın değişiğini attı. O mesaj da kötü çeviri kullanılmıştı. Sonra düşündüm, biraz da araştırdım acaba Steam hesapları hackledi mi diye. Çünkü internette Killcase reklamları vardı. Ayrıca 2 arkadaşımda da CS:GO var. Sizce?

Eki Görüntüle 326369
Merhaba. Facebook'ta da böyle kişileri gördüm. Bu linkilere tıklayınca hesabını çalıyorlarmış. Ne kadar doğru, bilemem ama girmezsen iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı