Steam hesabıma gelen uyarı

içinde birde 600tl bıçak var napsam bilmiyorum çok moralim bozuldu satıp pc alıcaktım...

evet aktifti söylediğiniz gibi salak salak sitelere giriyordum
E-posta hesabınızın da şifresini değiştirmeniz durumu garantiler. Steam şifrenize benzer bir şifre olmamasına dikkat edin. Daha dikkatli olun.

Şifrenizi değiştirin, kayıtlı e postanızın şifresini değiştirin ve yetkilendirmeleri kaldırın. Bunları yaptıktan sonra malwarebytes üzerinden sisteminize virüs taraması yapın. Son olarak Steam Community üzerinden yeni bir api kaydı yaptırın.

içinde birde 600tl bıçak var napsam bilmiyorum çok moralim bozuldu satıp pc alıcaktım...

evet aktifti söylediğiniz gibi salak salak sitelere giriyordum
Geçici süreliğine bilgilerinizi yedek hesaplarınızla değiştirmeyi denemek ister misiniz? Çünkü e-posta hesabınızdan da emin değilseniz sıkıntı çıkabilir. En kötü e-posta adresinizin şifresini hiç kullanmadığınız bir şifre yapın.

Yapmaniz gerekenleri konuda belirttim.

Bir daha Steam hesabinizla abuk sabuk sitelere giris yapmamanizi tavsiye ediyorum.

O dediğiniz sayfayada baktım ama bir sorum var g.

Panik yapmaniza gerek yok. Denilenleri uygulayin ve kesinlikle ögeleri farkli bir hesaba takaslamayin. Eger takaslayacak olursaniz hepsi dolandiricinin eline gececektir.

Malwarebytes programını indirdim ne yapmam gerek şimdi? Karşıma 3 tane şık çıktı.
Detection History Scanner Real Time Protection hangisini seçeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı