Steam başarısız satın alım

• Konuyu başlatan Zue
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B

Zue

Hectopat
Daha fazla  
Steam cüzdan bakiyem ile oyun hediye etmeye çalıştığımda bu hatayı aldım. Destek talebi atarsam hesap incelenip kısıtlanıyormuş saçma bir şekilde. Doğru mudur?

vx.PNG

Bende de aynı sorun var Steam desteğe yazmıştım Steam cüzdanı ile yapılan hediye işlemleri iptal olur ödemeyi kart ile yapmanız gerek gibisinden bir ileti gönderdiler.

Bende de aynı sorun var Steam desteğe yazmıştım Steam cüzdanı ile yapılan hediye işlemleri iptal olur ödemeyi kart ile yapmanız gerek gibisinden bir ileti gönderdiler.
Daha önceden birine steam bakiyesi ile hediye oyun gönderdim. Böyle bir saçmalık olamaz. Neden kart ile ödeme yapmak zorundayız ki.

Daha önceden birine hediye ile oyun gönderdim. Böyle bir saçmalık olamaz. Neden kart ile ödeme yapmak zorundayız ki.

Tamam önceden gönderebiliyorduk ama artık böyle bende anlamadım kötü bir karar önceden CS hesabımda düşürdüğüm kasaları satıp ana hesabıma oyun alıyordum onu engellemek için olabilir.

Bakiyeyle hediye edince böyle oluyor maalesef. Bende arkadaşıma oyun hediye edecekken bu hatayı verdi karttan attım hediyeyi.

Arkadaşının hesap Türkiye kayıtlı mı? Ben kardesime oyun hediye etmistim daha yeni Steam bakiyesiyle, karttan değil.
Evet Türkiye'ye kayıtlı. Kayıtlı olmasaydı zaten daha önceden ona gönderemezdim. Bu ikinci gönderişim.

Tamam önceden gönderebiliyorduk ama artık böyle bende anlamadım kötü bir karar önceden CS hesabımda düşürdüğüm kasaları satıp ana hesabıma oyun alıyordum onu engellemek için olabilir.
Hocam önceden dediğim 2 gün önce falan. Ne zaman alındı bu karar. Bence Steam'de hata var.

Evet Türkiye'ye kayıtlı. Kayıtlı olmasaydı zaten daha önceden ona gönderemezdim. Bu ikinci gönderişim.

Hocam önceden dediğim 2 gün önce falan. Ne zaman alındı bu karar. Bence Steam'de hata var.
1699184644542.png

Bende de aynı şekilde sorduğumda böyle bir cevap almıştm, kasa düşürüp satıp kendime oyun alıyordum.

Aldığınız oyunlarda DLC var mı? 10 TL'nin altında DLC içeren oyunlar satın alınamıyor. DLC'sız atın.
Hocam DLC'siz Garry's Mod hediye etmeye çalışıyorum yine olmuyor

Eki Görüntüle 2003774
Bende de aynı şekilde sorduğumda böyle bir cevap almıştm, kasa düşürüp satıp kendime oyun alıyordum.
Ben yan hesabıma atmıyorum arkadaşıma hediye yolluyorum. Halbuki çok fazla hediye göndermedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı