Steam "bu hesap dolandırıcılık için kullanılmış olabilir" uyarısı

Dominic

Centipat
Arkadaşlar bugün telefonuma bir mesaj geldi ıninal'den Steam para iadesi falan kartınıza tanımlanacaktır diyordu, 10TL gibi bir ücret belirtmişlerdi. Steam'e baktım -206 TL gibi bir bakiye gördüm, hesap uyarısı vardı.

1622227141385.png

Bu uyarıyı öncelikle web sitesinden gördüm daha sonra uygulamaya geçtim - bakiye 6 TL'ye düştü. Ne oluyor? Nasıl oluyor böyle bir şey? Beni bir aydınlatabilecek var mı?

Hesap çalınmış ve başka yerden giriş yapılmış. Steam desteğe yazın. Eğer ciddi bir ihlal değilse kaldırılır bu uyarı.

Hesap benim hesabım çalınma gibi bir durum söz konusu değil sanmıyorum başka yerden girişte ben farklı tarayıcılardan falan giriyordum arada desteğede yazdım ama burayada bir sorayım dedim bir tedirgin oldum ya.

Hesap benim hesabım çalınma gibi bir durum söz konusu değil sanmıyorum başka yerden girişte ben farklı tarayıcılardan falan giriyordum arada desteğede yazdım ama burayada bir sorayım dedim bir tedirgin oldum ya.

O zaman başka ihtimallere geçelim. VPN veya IP proxy ile Steam kullandınız mı? Veya GeForce NOW?

Steam desteğe yazın bunları söyleyin gerçekten işe yarayacak o konudaki kardeşimizinkini açmışlar seninkinide açarlar

Yeni konular

Geri
Yukarı