Çözüldü Steam "bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NoxHit

Decapat
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire Rx 590 nitro+ special edition Amd Ryzen 7 2700 Asus Tuf B450 Plus gaming
16gb 3200 mhz ram 650 watt supply
Meslek
Öğrenci
Steam hesabım bir anda hesabım kapandı bilgisayardan ve şifre girdiğimde yanlış dedi Gmail ile şifremi değiştireyim derken.
Steam "bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız." hatası ile karşılaştım bilgisayarıma virüs girmiş olabilir onun için tarama yaparken oldu hesabım çalındıysa nasıl geri alırım?

Çözüm
Hemen bişeyler yapmazsan Cs de mevlana açıp ban yedirebilirler yarına kadar.

Steame mail at hesabının kilitlenmesini rica et eğer hesabın kitlenir ise sen isteyene kadar açılmaz.
Geçmiş olsun hocam hesapınız çalınmış.

Steam destek ekibine yazın. Hesapta hiç kart kulandınızmı kulandıysanız son 4 hanesini ve satın alım geçmişini atın. Hesapta kod kulandıysanız onları da yazın ve bir olay yaşadıysanız.

Discord: Eren Jeager#1444 ekleyin hocam sorunuz olursa yardım ederim.

Geçmiş olsun hocam hesapınız çalınmış.

Steam destek ekibine yazın. Hesapta hiç kart kulandınızmı kulandıysanız son 4 hanesini ve satın alım geçmişini atın. Hesapta kod kulandıysanız onları da yazın ve bir olay yaşadıysanız.

Discord: Eren jeager#1444 ekleyin hocam sorunuz olursa yardım ederim.

Evet desteğe yazdım kartı falan. Gmail'ime gelen e-posta değiştirme adresinin ve aldığım oyun faturasınıda yolladım.

Tamamdır hocam. Steam destek %95 ihtimalle hesapı size geri verecektir ya da direk verecektir.
Bayağı bekletıyor Steam destek ekibi.
Eminmiyiz geri verileceğine adam epostaı falanda değiştirmiş çünkü inşallah geri alırım okadar para fln yatırmıştım

Eminmiyiz geri verileceğine adam epostaı falanda değiştirmiş çünkü inşallah geri alırım okadar para fln yatırmıştım
Tüm bilgilerinizi doğru bir şekilde verdiyseniz steam hesabı size geri verecektir. Envanterinizde Değerli öğeleriniz var ise endişe etmenize gerek yok. Gmail değişikliğinde pazar 2 hafta kitleniyor ve siz büyük ihtimal ile hesabınızı 2 hafta içinde çoktan geri almış olursunuz.

Tüm bilgilerinizi doğru bir şekilde verdiyseniz Steam hesabı size geri verecektir. Envanterinizde değerli öğeleriniz var ise endişe etmenize gerek yok. Gmail değişikliğinde pazar 2 hafta kilitleniyor ve siz büyük ihtimal ile hesabınızı 2 hafta içinde çoktan geri almış olursunuz.

GTA aldığım zamanki faturamı falan attım katkısı olur mu onun.

GTA aldığım zamanki faturamı falan attım katkısı olur mu onun.
Sizden muhtemelen en son aldığınız oyunun faturasını ya da en son işlem yaptığınız kredi kartının son 4 hanesini isteyecektir. Gmail geçmişleriniz de Steam ile arama yaparak en son aldığınız oyunun faturasını bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı