Steam çalıntı hediye almak

Biraz rasyonel düşünseniz kendi dediğinizin çok saçma olduğunun farkına varırdınız. Steam'in mevcut banka ile anında etkileşime geçip parayı iade edip hesaptan iadeyi çekmesi mi hem maddi manevi olarak her iki taraf için avantajlı yoksa dava işleri ile uğraşması mı? Ha bu arada dava yemeden de tecrübe edebilirsiniz https://store.steampowered.com/privacy_agreement/?snr=100601_44_44_ okuyarak.
Benim dediğim ne senin bana attığın şey ne ? Ben diyorum sana dava açılsa mahkeme kararı ile dava edeceğin adamın bilgilerini mahkeme kararı ile alabilirsin. Bunlar sana verilen her ülkede olan kişisel gizlilik hakları. :D Kısaca data, çerezler dersek daha iyi olur. :D

Benim dediğim ne senin bana attığın şey ne? Ben diyorum sana dava açılsa mahkeme kararı ile dava edeceğin adamın bilgilerini mahkeme kararı ile alabilirsin. Bunlar sana verilen her ülkede olan kişisel gizlilik hakları. :D Kısaca data, çerezler dersek daha iyi olur. :D

Peki benim yaşadığım durumdan ötürü bana bir şey olur mu?

Peki benim yaşadığım durumdan ötürü bana bir şey olur mu?

Aynı olay başıma gelmişti. Hesaplarda ki oyunlar gitti, güven faktörü diye kırmızı bir ibare konuldu hesaba. Ne bana ne arkadaşlarıma bir şey oldu. Olay üstünden 1.5 yıl geçti, korkma bir şey olmaz. O hesabıda kullanmıyorum şu an.

Aynı olay başıma gelmişti. Hesaplarda ki oyunlar gitti, güven faktörü diye kırmızı bir ibare konuldu hesaba. Ne bana ne arkadaşlarıma bir şey oldu. Olay üstünden 1.5 yıl geçti, korkma bir şey olmaz. O hesabıda kullanmıyorum şu an.

Hesabımdaki oyunları kendi kartımla kendi paramla aldım ben onlar mı gidecek?

Benim dediğim ne senin bana attığın şey ne ? Ben diyorum sana dava açılsa mahkeme kararı ile dava edeceğin adamın bilgilerini mahkeme kararı ile alabilirsin. Bunlar sana verilen her ülkede olan kişisel gizlilik hakları. :D Kısaca data, çerezler dersek daha iyi olur. :D
Okumadığınız yine belli, orada çok akıllıca yazılmış bir madde var. Diyor ki olası bir veri paylaşımının gerektireceği durumda şayet o veri bizim onu işleyiş ve analiz mekanizmamızı tehlikeye atıyorsa biz o veriyi sizinle paylaşmayız diyor. Bu maddeye dayanarak mahkeme tarafından istenilen veri paylaşımlarını reddediyorlar.

Okumadığınız yine belli, orada çok akıllıca yazılmış bir madde var. Diyor ki olası bir veri paylaşımının gerektireceği durumda şayet o veri bizim onu işleyiş ve analiz mekanizmamızı tehlikeye atıyorsa biz o veriyi sizinle paylaşmayız diyor. Bu maddeye dayanarak mahkeme tarafından istenilen veri paylaşımlarını reddediyorlar.

Yazdığın yorumda bile beni haklı çıkarıyorsun. Kişiyle paylaşılmıyor zaten bu veriler mahkeme talep ediyor. Hala ne anlatıyon sabahtan beri kanser ettin yemin ederim konuyu bilsen tartışalım da onu da bilmiyon random yazı yazıyon.

Screenshot_1.png

Senin gönderdiğin link Valve'nin senden topladığı data ve çerezler. Onları işleme, aracı kurumla paylaşma, yurt dışına çıkarma gibi şeyleri kapsıyor. İstersen bu verileri talep edebilip datana bakabilme şansın var mahkeme yoluyla. Bir kişi seni dava edecek ise mahkeme yolu ile senin datanı Valve'den alabilir.

Bunlar senin kişisel hakların;

Mahkeme bu verileri Valve'ye dava açıp elde edebilir. Daha fazla yazmayacağım anlamıyorsun çünkü.

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Merak eden varsa hesaba herhangi bir kısıtlama gelmedi sadece gelen hediyenin iade edildiği hakkında uyarı geldi. İyi Sosyaller herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı