Steam CS:GO Seçkin hediyesi geri alınabilir mi?

Kanıtlayamıyorsanız resmi açıklaması olan bir olayın tersini belirtmeyin lütfen.

Al sana kanıt kanka maillerimi karıştırdım buldum hesabı senin için.

Kanıtlayamıyorsanız resmi açıklaması olan bir olayın tersini belirtmeyin lütfen.

Bak seçkin durum yükseltmesi 1 Ekim de almışım aldığım gün iade talebi açtım 2 Ekim'de iade edildi başka bir şey var mı kanki.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    184,8 KB · Görüntüleme: 38
Hocam 2021'de yapılmış, üstüne üstlük daha zam yemeden fiyatıyla. Durum değişmiş hâlde şu an.

Kanka ne anlatıyon sen bak kanıt istedin attım sana 2021 zamanında da vardı bu kural hatırlıyorum iade edilemez yazıyordu ama ediliyordu bilmediğin konular hakkında konuşma.

Hocam 2021'de yapılmış, üstüne üstlük daha zam yemeden fiyatıyla. Durum değişmiş hâlde şu an.

Seçkin güncellemesi 2019'dan sonra geldi CS:GO bedava olduktan sonra seçkin durum yükseltmesi geldi ve geldiği zamandan beridir bu yazıyor orada iade edilemez diye ama ediliyor kanıtı da attım.

Kanka ne anlatıyon sen bak kanıt istedin attım sana 2021 zamanında da vardı bu kural hatırlıyorum iade edilemez yazıyordu ama ediliyordu bilmediğin konular hakkında konuşma.
Bilmediğim bir konu yok ortada. İadeyi kabul eden kişinin insafı ile olmuş gibi gözüküyor. Yani herkeste olması muhtemel değil ama size denk gelmesine şaşırdım.

Bilmediğim bir konu yok ortada. İadeyi kabul eden kişinin insafı ile olmuş gibi gözüküyor.

Sonuç ne kanka iade edilmiş mi bana edilmemiş mi kanıt istedin o yüzden soruyorum.

Bunu kanıtlayabilir misiniz? Valve, seçkin'in iadeye uygun olmadığını; ve iade edilmeyeceğini açık açık belirtmiş gerekli yerlerde.

1687599990518.png

Kanka ben hesabı arkadaşa vermişitim arkadaş seviye atlayınca kasa ve silah düşürmüş 2sinin toplamı seçkine yetiyor zaten sonra benden habersiz seçkini kendi hesabına hediye etmiş bende dışardaydım eve geldim 2 saati geçmedğini biliyorum satın alımlar kısmına girdim seçkin iade edilemez diyor sonra destek kısmına gireyim dedim oradan CS'yi seçtim sonra iade etme seçeneği geldi şaşırdım tabii iade ettim para anında geldi (aldığım ders kimseye hesabını vermeyeceksin:/)

Eki Görüntüle 1834340

Kanka ben hesabı arkadaşa vermişitim arkadaş seviye atlayınca kasa ve silah düşürmüş 2sinin toplamı seçkine yetiyor zaten sonra benden habersiz seçkini kendi hesabına hediye etmiş bende dışardaydım eve geldim 2 saati geçmedğini biliyorum satın alımlar kısmına girdim seçkin iade edilemez diyor sonra destek kısmına gireyim dedim oradan CS'yi seçtim sonra iade etme seçeneği geldi şaşırdım tabii iade ettim para anında geldi (aldığım ders kimseye hesabını vermeyeceksin:/)

Bu da güncel olan iade arkadaşlar Steam %100 iade ediyor yeter ki 2 saati ve 1 haftayı geçmiş olmasın iyi sosyaller.

Geri
Yukarı