Steam CD key ne işe yarar?

wiitod

Femtopat
Daha fazla  
İnternette gezinirken Steam CD key diye bir şeyle karşılaştım nasıl oluyor bunlar? Alınca bir fark oluyor mu?

İnternette gezinirken Steam CD key diye bir şeyle karşılaştım nasıl oluyor bunlar? Alınca bir fark oluyor mu?

Bir kod alıyorsunuz ve Steam'e bu kodu girince oyun kütüphanenize ekleniyor. Yani oyun almanın başka bir yöntemi, doğrudan Steam'den değil başka bir firmadan alıyorsunuz.

Herhangi bir oyunun keyini alıyorsunuz o keyi Steam'e girdiğinizde o oyun kütüphanenize ekleniyor, ben GoW 600 TL iken 165 TL'ye key almıştım mesela.

1 saatlik bir kampanyaydı, alıp direkt girmiştim keyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki şu an nereden bulabilirim Steam CD key.

CD key bulmanız her zaman ucuz olacağı anlamına gelmiyor, başka bir konu forumda CD key olarak oyun alan ama daha sonra oyunları kütüphaneden Steam tarafından çıkarılan kullanıcılar okuyorum. Benim başıma hiç gelmedi ama bunu da belirteyim. Yani çok ciddi bir fiyat farkı varsa CD key almak mantıklı, ufak farklar varsa Steam'den indirim dönemlerinde almak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı