Steam CD Key satan siteler

Ya ne adamlar var şaşıyorum. Kardeşim bana bulaşan sensin. Mesajımı alıntılayıp saçma sapan şey yazan sensin. Yok yani oranın çalışanı falansan söyle de bilelim. :)
Benim demek istediğim TÜRK sitesinden alın ama sen şimdi ne kalın kafalısınız ben ordan alcam orası daha ucuz orda daha çok oyun var orda neymiş efendim daha çok ugandalı destek var felan diye diye benimde kafamı yediniz. Sonradan bende dedim ki herkesin kendi kararı fazla uzatma dedim sonradan böyle kızmaya başladın suç bende değil ilk kalın kafalıyı diyen sensin :)

G2a dediğin site ; Gittigidiyor tarzında çalışır. G2a ürün satmaz. Satan kişilerin kim olduğunu bilemezsin. 3 ay sonra oyunun silinir sorumlu bulamazsın. Yaşadım böyle bir sorun. Arkadaşın dediği gibi Türkiye'den al . Firmadan al. Hem para dediği gibi dışarı çıkmaz. Hem bir problem olduğunda firmayla Türkçe konuşabilirsin. Uyanık ol ;) . Tabi tercih senin ..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı