Steam CS:GO banı açtırmak için öneriler

İşletim sistemi
Windows 8.1

AREMY

Centipat
Bunda 2-3 ay önce CS:GO'da herkes hile açıyordu, eğlenceli mi oluyor diye bakayım dedim. Tabii sinirlendim de. Sonuçta ben bilekle oynamaya çalışıyorum, adam hile bu da bana bir çile oluyor. O yüzden açtım işte, eğlence modu falan tamam ölüm maçına girdim, çıktım ertesi gün ban yedim. Bu yüzden şu anda Instagram gibi yerlerde CS:Gopolygan gibi sayfalar dönüyor bu tarz siteler içinde ban olmaması lazım sanırım. Bir şey yapabilir miyim? Çünkü Steam'de indirim var biliyorsunuz bende de para yok olsa da yüklememe izin veremezler. O yüzden ne yapabilirim önerisi olan birisi varsa ve yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunda 2-3 ay önce CS:GO'da herkes hile açıyordu eğlencelimi oluyor diye bakayım dedim tabii sinirlendimdesonuçta ben bilekle oynamaya çalışıyorum adam hile bu da bana bir çile oluyor o yüzden açtım işte eğlence modu falan tamam ölüm maçına girdim çıktım ertesi gün ban yedim. Bu yüzden şu anda intagram gibi yerlerde csgopolygan gibi sayfalar dönüyor bu tar siteler içinde ban olmaması lazım sanırım bir şey yapabilir miyim çünkü Steam'de indirim var biliyorsunuz bende de para yok olsa da yüklememe izin veremezler o yüzden neyapabilirim önerisi olan birisi varsa ve yazarsa sevinirim.
Çok iyi olmuş ban'ı atan möderatörün eline sağlık.
Bunda 2-3 ay önce CS:GO'da herkes hile açıyordu eğlencelimi oluyor diye bakayım dedim tabii sinirlendimdesonuçta ben bilekle oynamaya çalışıyorum adam hile bu da bana bir çile oluyor o yüzden açtım işte eğlence modu falan tamam ölüm maçına girdim çıktım ertesi gün ban yedim. Bu yüzden şu anda intagram gibi yerlerde csgopolygan gibi sayfalar dönüyor bu tar siteler içinde ban olmaması lazım sanırım bir şey yapabilir miyim çünkü Steam'de indirim var biliyorsunuz bende de para yok olsa da yüklememe izin veremezler o yüzden neyapabilirim önerisi olan birisi varsa ve yazarsa sevinirim.
Csgo Bedava.

bu ne ya yardım istedim bi sövmediniz 1-2el attım sildim öbür güne ban yedim zevkli felan olmuyor zaten önermem ha karşınızkeninin size sövmesi hoşunuza gidiyorsa açabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı