Steam CS:GO oyun yasaklaması verdi

Anıl Akıncı

Hectopat
Yer
Istanbul Şişli
Daha fazla  
Merhaba, 8 yıllık Steam hesabım sadece FACEIT oynamama rağmen VAC ban yedi. Hesabımda bir sürü madalya ve skin var. Ben ticket attım sürekli yazdım fakat bir cevap alamadım. Nasıl bir yol çizmem gerekiyor? Steam envanterimde 14 bin liralık skin var ama o para hiç umurumda değil, ben o hesabıma üzülüyorum. Bir sürü madalyam vardı hepsini emekle kazandım teker teker aldım oynadım ve bir anda VAC yedim ve VAC dalgası gelmişti yakın bir zamanda, ben o zaman yediğimi düşünüyorum.

Dalga geçmeden bana yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    5,7 KB · Görüntüleme: 356
  • 2.png
    2.png
    7 KB · Görüntüleme: 365
  • 3.png
    3.png
    27,7 KB · Görüntüleme: 357
  • 4.png
    4.png
    98,2 KB · Görüntüleme: 340
Hocam herhangi bir oyuna mod vs yüklediniz mi? (yan hesabınız dahi olsa main ban yiyebilir)

Mod yüklemedim fakat bir abime verdim yaşı 40 :) hile kullanmaz asla fakat başka bir oyunun Cheat'ı vardı ondan yediğimi düşünüyorum, o da öyle düşünüyor fakat ticket atacağım inşallah kaldırırlar.

Mod yüklemedim fakat bir abime verdim yaşı 40 :) hile kullanmaz asla fakat başka bir oyunun Cheat'ı vardı ondan yediğimi düşünüyorum, o da öyle düşünüyor fakat ticket atacağım inşallah kaldırırlar.

Ticket atsanız 2 saate kapatılır. VAC oyun dosyaları kontrolü ile yenilen ban. Abiniz hangi oyunda hile took kullanmış.

Baska bir oyunun hilesi yüzünden Overwatch tarafindan yasaklanmaniz mümkün degil. Kaldi ki hileyi oyuna enjekte etmediginiz sürece bu yüzden VAC bile yasaklanma vermiyor.

Başka nasıl bir nedeni olabilir, şu an 50.000TL ver hesabını açıcaz desinler yemin ediyorum veririm o kadar bağlandım o hesaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı