Steam cüzdanımızda bulunan paralara 20 Kasım'dan sonra ne olacak?

Dostum ne alakası var? Biz oyun fiyatlarını konuşmuyoruz, konu sahibi ''cüzdandaki bakiye''yi sormuş. Cüzdandaki bakiye o anki Dolar kuruna göre USD'ye dönüşecek, MENA'da yazana göre değil. MENA USD Steam'in oyunların fiyatları için önerdiği kurdur. Cüzdan bakiyesi ile alakası yok!

Eki Görüntüle 2003806
Tamam hocam anladım bir anlık dalgınlığıma gelmiş. Kusura bakmayın.

Hayır öyle bir şey olmayacak. Güncel dolar kuruna göre kaç TL ediyorsa ona dönüşecek. Neden Mena'ya dönüşsün, öyle saçmalık olur mu?

Eki Görüntüle 2003801

Mena-USD dediğin Steam'in yayıncılara "önerdiği" kur. Mena'ya dahil olan ülkelerde o fiyata satmasını "öneriyor".

Çok teşekkür ederim.

Oyunlar için bölgesel fiyatlandırması devam edecek Steam'in dışarıda 60 dolara satılan oyunu bize 60 dolardan satmayacaklar ki.
istersen 2000-3000 TL ayarında ki oyunlardan alıp iade etme kısmından karta iade seçeneğini kullanabilirsin. Fakat kalsın diyorsan dolara dönüşecektir.

istersen 2000-3000 TL ayarındaki oyunlardan alıp iade etme kısmından karta iade seçeneğini kullanabilirsin.
Öyle bir şey yapamaz. Cüzdandan alınanlar sadece cüzdana iade edilebiliyor. Eğer karttan alırsa iade aşamasında kart veya cüzdan seçeneği çıkıyor.

Öyle bir şey olsa insanlar cüzdandaki parayı gerçek paraya dönüştürmek için birbirlerine indirimli oyun atmaz. Dediğin gibi direkt oyun alıp karta iade ederdi değil mi? Yani dediğin şey mümkün değil.

Öyle bir şey yapamaz. Cüzdandan alınanlar sadece cüzdana iade edilebiliyor. Eğer karttan alırsa iade aşamasında kart veya cüzdan seçeneği çıkıyor.

Öyle bir şey olsa insanlar cüzdandaki parayı gerçek paraya dönüştürmek için birbirlerine indirimli oyun atmaz. Dediğin gibi direkt oyun alıp karta iade ederdi değil mi? Yani dediğin şey mümkün değil.
ben yapmıştım zamanında. Kaldırılmış olabilir.

Şimdi araştırdım. Ben yanlış hatırlıyorum muhtemelen. Kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı