Steam CVV sormuyor

• Konuyu başlatan Catexe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 914
Yakın süre içinde üst üste harcamalar yaparsanız soruyor sanırım. Onun tam açıklamasını Valve yapmadı. Yapmamaları da mantıklı olur.

Hocam 90TL'lik oyun almama rağmen sormamıştı. Kartın sadece ödeme olarak 3D Secure desteklemesi lazım sanırım.

Kart Papara ve 2 gün önce oyun almıştım ve sorduydu ondan önce de aldıydım sorduydu ve geri kalan hepsinde CVV sordu ama bunda sormadı.

Hocam 90TL'lik oyun almama rağmen sormamıştı. Kartın sadece ödeme olarak 3D Secure desteklemesi lazım sanırım.
Bahsettiğim şey mesela; bu gün 2 oyun, yarın 1 oyun, ondan sonraki gün 3 oyun gibi üst üste alışveriş.

Kart Papara ve 2 gün önce oyun almıştım ve sorduydu ondan önce de aldıydım sorduydu ve geri kalan hepsinde CVV sordu ama bunda sormadı.
Kendi kafasına göre ihtiyaç gördüğü zaman soruyor. Sizin endişe etmeniz gereken şey hesabınızı çaldırmamanız. Çaldırırsanız da adam herhangi bir bilgiyi değiştiriğinde kayıtlı kartlar silinecek. O değiştirmezse siz değiştirirsiniz kart yine silinir.

99 TL'ye Ready or Not aldım 2 gün önce onda sordu ve ondan önceki hepsinde CVV sordu ama bugün 8 TL'lik oyun aldım sormadı şüpheye girdim 1000 liralık oyun girdim sorcakmı diye sormadı sadece tik kutusu vardı bende iptal ettim. Tabi 1000 tl'lik oyun almayacaktım sadece ucuz olunca mı sormuyo dedim 1000 TL'lik girdim sormadı.

99 TL'ye Ready or Not aldım 2 gün önce onda sordu ve ondan önceki hepsinde CVV sordu ama bugün 8 TL'lik oyun aldım sormadı şüpheye girdim 1000 liralık oyun girdim sorcakmı diye sormadı sadece tik kutusu vardı bende iptal ettim .
2 gün önce alışveriş yapmışsınız ondan hocam çok uzatılacak bir şey yok bunda. IP'nize, hesaba girdiğiniz bilgisayarınıza falan bir ton şeyinize bakıp ona göre soruyor.

Geri
Yukarı