Steam Deck alınır mı?

Kraataos

Hectopat
Daha fazla  
İngiltere'de dayım yaşıyor evinin yanındaki mağazadaki mağaza çalışanı Max haziran ayında herhangi bir sorun olmaz ise mağazamıza gelecektir demiş. 64'lük modeli almak istiyorum üstüne de 1TB'lik SD kart takacağım 150/s hızında amacım hikayeli oyunları evimden bağımsız bir şekilde oynamak az da olsa ekranı büyük olduğu için haftada 1 film izlemek 64 GB'lik modeli çok mu yavaş yoksa beni idare eder mi? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220128_160732.jpg
    Screenshot_20220128_160732.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleyen: Moderatör:
İngiltere'de dayım yaşıyor evinin yanındaki mağazadaki mağaza çalışanı Max haziran ayında herhangi bir sorun olmaz ise mağazamıza gelecektir demiş. 64'lük modeli almak istiyorum üstüne de 1TB'lik SD kart takacağım 150/s hızında amacım hikayeli oyunları evimden bağımsız bir şekilde oynamak az da olsa ekranı büyük olduğu için haftada 1 film izlemek 64 GB'lik modeli çok mu yavaş yoksa beni idare eder mi? Şimdiden teşekkürler.

En az 256 GB lısını al açılış kapanış ve dos hızı yüksek olsun bari.

Genel olarak ındie tarzı oyunlar oynuyor iseniz 64 GB modelinde bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum ancak yüksek depolama alanı gerektiren oyunları oynamak istiyorum ben bu cihazda derseniz en az 256 GB modelini almanız daha doğru olacaktır.

Bir yabancı için 64 GB yerine 256 NVMe SSD olan versiyonu almak daha kârlı ama bir Türk için zor. İkisi arasında 130 dolar fark var bu da 1770 TL eder, ciddi bir para.

Ste.

O da olabilir tabii. Ama o aradaki fark ile 1TB'lık SATA SSD alınıp 64 GB ile değiştirilebilir.

Deck in içini açıp o 64 lüğünü 1TB SSD ile değiştirme şansımız var mı yoksa sadece SD kartmı takabilirim çünkü evde 1 tsne fazladan SD kart var 1TB'lik. 64 lüğün performansını daha bilmiyorum videoları çıkınca artık çok fazla hız farkı var ise tabii ki 256'lık olanı alırım teşekkür ederim.

Ste.

Deck in içini açıp o 64 lüğünü 1TB SSD ile değiştirme şansımız var mı yoksa sadece SD kartmı takabilirim çünkü evde 1 tsne fazladan SD kart var 1TB'lik. 64 lüğün performansını daha bilmiyorum videoları çıkınca artık çok fazla hız farkı var ise tabii ki 256'lık olanı alırım teşekkür ederim.
Benim izlediğim kaynakta verilen bilgi 64 GB versiyonun da değiştirilebilir depolamaya sahip olduğuydu. Yanlış olabilir, detaylı araştırmak lazım.

64 GB alınmaz hem depolama birimi daha yavaş hem de günümüz şartlarında içine 1 tane oyun sığdırırsın. SD kart alırsın ama ona vereceğin parayla Steam Deck daha üst modelini alırsın.

Screenshot_20220129-030648_Chrome.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı