Steam Deck alınır mı?

KayraWs

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, Steam Deck alınır mı? Lütfen onun yerine PC, PS5 al gibi yorumlar yapmayınız. Seyahatler için vs. elimde tutacak küçük bir bilgisayar gibi olan Steam Deck'i sevdim.
Alınır mı? Fiyatına falan fistan değer mi?

Normalde alınır mı alınır ama fiyatına değer mi değmez. Çünkü 650 dolar 12k TL iken Steam Deck Sahibinden'de 18K.

Boyutu biraz büyük, yanında da mutlaka yüksek kapasiteli powerbank taşıman gerekecektir çünkü pille kullanım süresi pek iyi değil.

Nintendo oyunları seni sararsa Switch OLED'i tavsiye ederim bu amaç için. Hem pille kullanım süresi daha iyi hem daha küçük ve hafif.

Boyutu biraz büyük, yanında da mutlaka yüksek kapasiteli powerbank taşıman gerekecektir çünkü pille kullanım süresi pek iyi değil.

Nintendo oyunları seni sararsa Switch OLED'i tavsiye ederim bu amaç için. Hem pille kullanım süresi daha iyi hem daha küçük ve hafif.
10 yıllık psvita hâlâ işimi görüyor. Hem küçük hem de oled ekrana sahip.

Merhaba, Steam Deck alınır mı? Lütfen onun yerine PC, PS5 al gibi yorumlar yapmayınız. Seyahatler için vs. elimde tutacak küçük bir bilgisayar gibi olan Steam Deck'i sevdim.
Alınır mı? Fiyatına falan fistan değer mi?

Vallahi kişiden kişiye değişir. Bana göre alınmaz çünkü ondan daha iyi deckler var yurt dışında onlardan birini alirim daha iyi hem belli değil bu projeyi rafa kaldırıp kaldıramayacağı. Garantiye almak en iyisi.

Geri
Yukarı