Steam Deck alınır mı?

batiwankenobi

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar elimde PS5 ve Gaming laptop bulunmakta laptop sürekli monitöre takılı halde duruyor işlerim ve oyun için kullanıyorum PS5 ise sabit televizyonda böyle olunca el konsolu arayışına girdim çünkü indie oyunları ikisinde de pek açmıyorum diğer oyunlar varken.
Daha önceden vita ve Switch olsun bir sürü el konsolu kullandım aşırı memnundum ancak deck bir tık daha taşınabilir PC seviyesinde olduğu için kararsız kaldım aldığım zaman daha çok Steam'deki eski oyunlarımı ve indie oyunları oynamayı düşünüyorum çok nadir belirli AAA oyunları oynarım mesela Baldur's Gate 3 denemeyi düşünüyorum :D

Şu an 256 GB aksesuarlı modelleri ikinci elde 14-15 arası sizce alınabilir cihaz mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Para bolsa, ben olsam Legion GO ya da ROG Ally alırdım. Ama size göre deck de olabilir.

Aslına alabilirim ancak ihtiyaçlarımın dışında gereksiz yüksek geldi fiyatları deck fiyatları 12'ye kadar gerilerken Legion GO 22 altına bulamadım aradaki farka değecek bir fark olduğunu düşünmüyorum zaten el konsolu bu sonuçta :)

Sizin şartlarınızda alınır eğer para bol ise, şahsen ben almaya yeltenmezdim bile.

Aslında alma amacım eve gelince aşırı yorgun oluyorum hem iş hem okul aynı anda derken çoğu zaman PC'yi açamıyorum bile PS bu konuda bir tık daha avantajlı o yüzden PC oyunları içinde deck gözüme güzel gözüktü şu anda en kötü aldıktan sonra satarım memnun kalmazsam.

Aslına alabilirim ancak ihtiyaçlarımın dışında gereksiz yüksek geldi fiyatları deck fiyatları 12'ye kadar gerilerken Legion GO 22 altına bulamadım aradaki farka değecek bir fark olduğunu düşünmüyorum zaten el konsolu bu sonuçta :)

Aslında alma amacım eve gelince aşırı yorgun oluyorum hem iş hem okul aynı anda derken çoğu zaman PC'yi açamıyorum bile PS bu konuda bir tık daha avantajlı o yüzden PC oyunları içinde deck gözüme güzel gözüktü şu anda en kötü aldıktan sonra satarım memnun kalmazsam.
Bende sizin kafadayım hocam. İşten yorgun geliyorum, birde PC başında oturamıyorum. Steam Deck ile yattığım yerden oyun oynuyorum. Yukarıda bahsettiklerinize göre sizin için uygun bir el konsolu. Beğenmezseniz de satarsınız.

Merhabalar, bende bilgisayar yok ileride inşallah almayı düşünüyorum, bende xbox ve steam deck var bazen xbox'ı hiç açmadığım oluyor, steam deck'te daha çok indie tarzı ufak yapım oyunları oynamayı tercih ediyorum çünkü şarj süresi olarakta daha uzun gidiyor, xbox'ta pc'de oynamadığın oyunlar nedense ufak ekran büyüsü olabilir, steam deck'te daha oynanabilir duruyor. Maddi olarak sizleri zorlamayacaksa alabilirsiniz, hoş bir cihaz ben memnunum. Bendeki 512 GB versiyonu.

Bir bilgisayarın yerini tutmuyor kısıtlı batarya dolasıyla bazen oyun keyfiniz baltalanıyor ben şarjdayken oynamayı sevmiyorum çünkü birde cihazı yormamak adına dediğim gibi ufak oyunlar oynuyorum, o yüzden büyük hayaller ile almayınca ne istediğinizi bildiğiniz sürece sıkıntı yok. Keyifli cihaz genel olarak baktığımızda.

Yeni konular

Geri
Yukarı