Steam Deck alınır mı?

Switch bence alma bir tek the Legend of Zelda: Tears of the kingdom oynarsın 17 k verip Mario oynamak bence çok saçma bir de oyunları çok pahali.

Çipli almayı düşünüyordum sadece Mario dediğin yılın oyunu seçiliyor kaldiki aile ile oynama seçeneğide var ve OLED ekrana sahip aslında şu oyun oynamaktan sıkıldığim gunlerde Switch oyunlari ilaç gibi gelebilir ama ayni oyunlari Steam Deck'te acıyor emulator ile sanırsam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izle switch almaya vaz geçer veya geçmezsen yaz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

bu videoyu izle Switch almaya vaz geçer veya geçmezsen yaz.

Zaten izlemiştim almak istedigim aletlere sahibim tek merak ettiklerim Switch OLED ve Steam Deck aslında Switch ozel oyunlarını merak etmemdem ailecek kullanabilecek olmaktan ve OLED ekrandan dolayı çok iyi geliyor oyunlarda bedava çipli diye bende şu an arda gibiyim kafamı yormadan eve gelince 1-2 saat eğlenmek istiyorum.

Hocam oyun çeşitliliği pek yok, ama sizin kararınız.

Hocam bilemiyorum ya nasıl yok yani tonla Mario pokemeon metroid Zelda animal crossing splatoon 3 smash bros mario kart parti oyunları filan kaldı ki Third party oyunlarda bedava Steam Deck'ten daha mantıklı geliyor bilemedim yani güçlü PC varken Steam Deck'e gerek var mı aynı işi yapıyor zaten.

Hocam bilemiyorum ya nasıl yok yani tonla Mario pokemeon metroid Zelda animal crossing splatoon 3 smash bros mario kart parti oyunları filan kaldı ki Third party oyunlarda bedava Steam Deck'ten daha mantıklı geliyor bilemedim yani güçlü PC varken Steam Deck'e gerek var mı aynı işi yapıyor zaten.
Evde oynayacaksan switch al bence, ama dışarıya çıkıyorsan steam deckten memnunum.

Geri
Yukarı