Steam Deck geliyor!

Denemek lazım ama çoğu kişinin ağırlık olarak memnun kalmayacağını düşünüyorum, harici grip ergonomi için her el konsoluna takılabiliyor zaten. Kullanım senaryosu olarak 2-3 saat şarjı giden ve o boyut/ağırlıktaki aletin el konsolu kullanımına uygun olduğundan emin değilim, en azından benim taşınabilirlik, konfor ve pil süresini baz aldığım temel el konsolu kriterlerime uygun gözükmüyor.

Bodybuilding yapan biriyim pek umurumda değil o yüzden ağırlığı ama dediğin gibi uzun sağatlar elimizde tutacağımız için sıkıntı yaratabilir ama diğer bütün yeni çıkan Windows el konsolları neredeyse bu ağırlıkta.

Ürünü Nintendo Switch ile kıyaslarsak Switch'i performans olarak her türlü geçer fiyatı haliyle daha pahalı olur Switch'ten ama ürün Türkiye'ye el konsolu olarak değil de taşınabilir bilgisayar olarak gelirse daha az vergi alınır. Aynı zamanda Switch'te exclusive oyunlar falan var tamam o yüzden Switch alsak bile bir Zelda olmuş 700TL.

Ürünü Nintendo Switch ile kıyaslarsak Switch'i performans olarak her türlü geçer fiyatı haliyle daha pahalı olur Switch'ten ama ürün Türkiye'ye el konsolu olarak değil de taşınabilir bilgisayar olarak gelirse daha az vergi alınır. Aynı zamanda Switch'te exclusive oyunlar falan var tamam o yüzden Switch alsak bile bir Zelda olmuş 700TL.

Steam Deck yuzu ile luigis mansion dışındaki Nintendo ex oyunlarını 45FPS stabil oynatabiliyor.

Bodybuilding yapan biriyim pek umurumda değil o yüzden ağırlığı ama dediğin gibi uzun saatler elimizde tutacağımız için sıkıntı yaratabilir ama diğer bütün yeni çıkan Windows el konsolları neredeyse bu ağırlıkta.

Valve hedef olarak hangi pazarı hedefliyor Linux tabanlı el konsollarının market payı çok küçük, koskoca Valve bu pazarı hedefliyorsa yeterli gelmeyecek ve tarihe karışacaktır bu nedenle deneysel bir ürün dedim. Son kullanıcının çoğunluğu için handheld olmaya elverişli değil pek taşınabilir değil, monitör ile kullanımda zaten verimsiz olur diğer platformları düşününce F/P olarak. Çıksın görelim en iyisi

Dünyanın en gereksiz cihazı. Switch ile kıyas şansı bile görmüyorum.

Switch ile neredeyse aynı fiyatta ve oyunlara para vermiyorsun Switch'den 3 kat güçkü cihaz Switch de oyanyamadığın oyunları da oynuyorsun hmm tahmin edeyim seitch sahibisin ve fanboyluk yapıyorsun çok normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı