Çözüldü Steam diskten oyunu yükledikten sonra Windows aramasında çıkmasını sağlamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Selamlar. D diskimde bulunan oyun dosyalarının olduğu kütüphaneyi, Steam'e tanıttıktan sonra oyunları oynayabiliyorum. Fakat Windows'ta arama yaptığımda bu oyunlar çıkmıyor. Aramalarda çıkmasını nasıl sağlarım? Teşekkürler.

Çözüm
Kendimiz elle oluşturmasını sağlayabilir miyiz?

Kendin kopyala yapıştır yapıp çözebilirsin, evet mümkün ama hangi klasöre atacaksın bilmiyorum.

1633698994733.png

Uygulamalar bölümüne atman lazım sanırım
Edit: C:\Users\fatih\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Steam buraya o kısayolları at, buldum
Selamlar. D diskimde bulunan oyun dosyalarının olduğu kütüphaneyi, Steam'e tanıttıktan sonra oyunları oynayabiliyorum. Fakat Windows'ta arama yaptığımda bu oyunlar çıkmıyor. Aramalarda çıkmasını nasıl sağlarım? Teşekkürler.

Steam, onları başlat menüsünde oluşturmuyor o yüzden

Kendimiz elle oluşturmasını sağlayabilir miyiz?

Kendin kopyala yapıştır yapıp çözebilirsin, evet mümkün ama hangi klasöre atacaksın bilmiyorum.

1633698994733.png

Uygulamalar bölümüne atman lazım sanırım
Edit: C:\Users\fatih\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Steam buraya o kısayolları at, buldum

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı