Steam dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir sorunu

rcpylmz1966

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce bir oyun satın aldım satın aldıktan sonra hesabınız dolandırıcılık ile kullanılmış hatası verdi. Ne yapmam gerek? İçerisinde de 150TL nakit var. Destek ile iletişime geçtim. Daha önce başına gelip sorunu çözülen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız kart bilgileri Steam kayıtlarında engellenmiş. Yani binevi kara listeye alınmış. İnternet üzerinden paylaşılan çalıntı kredi kartı falan mı kullandınız? Steam destek üzerinden kartın size ait olduğunu doğrulamanız lazım.

Çalıntı kredi kartları ile alınan kodları kullandıysanız normal. Böyle bir durum var mı?
yok çalıntı kredi kartı kullanmadım ancak kod satın almıştım onlardan olma ihtimali var mı?
Kullandığınız kart bilgileri Steam kayıtlarında engellenmiş. Yani binevi kara listeye alınmış. İnternet üzerinden paylaşılan çalıntı kredi kartı falan mı kullandınız? Steam destek üzerinden kartın size ait olduğunu doğrulamanız lazım.
Yok hayır çalıntı kredi kartı vs kullanmadım

CC gibi bir şey kullandın mı? Desteğe yaz. Senden kart bilgileri gibi şeyler isterler büyük ihtimalle.
Yazdım cevap bekliyorum umarım geri dönüş yaparlar
Kodu nereden satın aldınız?
Bir ara bynogame üzerinden aldım, 1 kere de arkadaşım vodafone kampanyası vardı 5tl oradan gönderdi
Büyük ihtimalle kod CC ile alınmış. Desteğe yazın. Yapacak bir şey yok.
Desteğe yazdım cevap bekliyorum

Geri
Yukarı