Steam "Dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir" uyarısı

Smurf hesabımda main hesabım ile alışveriş yaptığım kredi kartını kullandım ve bu hatayı verdi. Kırmızı uyarı geldi. Desteğe mesaj attım. İsim, soy isim, adres, banka kartı bilgileri, T.C. kimlik ve fotoğrafların hepsini gönderdim. Şimdi cevap bekliyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Smurf hesabımda main hesabım ile alışveriş yaptığım kredi kartını kullandım ve bu hatayı verdi. Kırmızı uyarı geldi. Desteğe mesaj attım. İsim, soy isim, adres, banka kartı bilgileri, T.C. Kimlik ve fotoğrafların hepsini gönderdim. Şimdi cevap bekliyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

T.C. kimlik neden gerekti?

Steam provizyondan dönecek şekilde 2 tane kuruşluk işlem yapıp işlem tutarlarını bizim yazmamızı istiyordu kartı doğrulamak için. Sizin yazdığınızı ilk defa duydum. O kırmızı yazıda kartınızı doğrulamak için şunları yapabilirsiniz gibi bir şey yok mu?

Steam destek istedi kullanılan kartlar 4 hanesi isim soy isim adres posta kodu ve resimli tc birde diğer hesabı istediler kartın kullanıldığı main hesabı bende yolladım hepsini tabi ingilizce destek yanıtı geldi şuan yanıt bekliyorum.
@Servant Of Amon Ra, daha önce benim de başıma geldi. Hesap 1-2 gün alışverişe kapalı oluyor, daha sonra açıyorlar.
Umarım öyledir gerçekten çok saçma bakalım yanıtlamalarını bekliyorum.

Steam destek istedi kullanılan kartlar 4 hanesi isim soy isim adres posta kodu ve resimli T.C. bir de diğer hesabı istediler kartın kullanıldığı main hesabı bende yolladım hepsini tabii İngilizce destek yanıtı geldi şu an yanıt bekliyorum.

Umarım öyledir gerçekten çok saçma bakalım yanıtlamalarını bekliyorum.

Sorununuz çözüldü mü?

Geri
Yukarı