Steam Dolandırıcısı

Nasıl ama kardeşim? Gelmişsin buraya birini suçluyorsun. Kanıt göster, nasıl yapıyor anlat, bilgi ver.
Peki, haklısınız.
Ekran Alıntısı.PNG

Arkadaş beni de dolandırdı. CS:GO itemlerini bana steam key ile takas etmeyi teklif gösterdi. Bende kabul ettim. Salaklık ettim önce itemleri attım. Oda takası kabul edip engelledi. Keşke Steam sohbetimizi de SS alsaydım ancak, alamadım :(
Kanıtın var mı? Üstelik yorumlar çakma gibi değil.
Bende yorumlara inandım zaten. Belki de sadece beni dolandırdı. Bilemiyorum.
Ben sana gösteriyim mi dolandırıcılığı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bak gördün mü adamları?
Sadece profil kopyalayanlar dolandırıcı olmuyor.

Peki, haklısınız.
Eki Görüntüle 710843
Arkadaş beni de dolandırdı. CS:GO itemlerini bana steam key ile takas etmeyi teklif gösterdi. Bende kabul ettim. Salaklık ettim önce itemleri attım. Oda takası kabul edip engelledi. Keşke Steam sohbetimizi de SS alsaydım ancak, alamadım :(

Bende yorumlara inandım zaten. Belki de sadece beni dolandırdı. Bilemiyorum.

Sadece profil kopyalayanlar dolandırıcı olmuyor.
Konuştuysanız konuşmaların SS'i var mı? Eğer varsa Steam'e şikayet edebilirsin.

Tahminimce arkadaşın yaşı küçük. Bu kişide kandırıp eşyalarını çalmış elinde kanıt filan da yok. Ama böyle bir durumda bizim de yapabileceğimiz bir şey de yok
Size kişinin Steam hesabını hackleyin patlatın tarzı bir şey demedim zaten. Sadece şikayet edebilir misiniz dedim.

Ben sana gösteriyim mi dolandırıcılığı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bak gördün mü adamları?
Sil bence bunu. Küfür içeriyor.

Geri
Yukarı