Steam dolandırıcısı: ianlebotgarat

Bilmiyorum muhtemelen linkten dolandırıldı çünkü arkadaşım muhtemelen linke şu fiyat listesine bakayım demiştir sonra dolandırılmıtşır.
Hocam Rocket League takas botları kafasına göre item çalamaz. Arkadaşınız gidip adama eşyalarını vermiş. Dolandırma yok burada. Kendi rızasıyla vermiş sayılır, hiçbir şey yapamazsınız. Ben bu oyunda 400 saat sadece takasla uğraştım, hiç böyle bir şey olmadı. Bazı dolandırma yöntemleri var ama sizin dediğiniz apayrı.

Edit: Fake steam girişi oluşturmuş adam. Oltaya yem olmuş arkadaşın. Ya çok düşük fiyat koyup arkadaşın ona kanmış ya da başka ihtimal bulamadım nasıl inanmış ki?

Son düzenleme:
Linke tiklar tiklamaz hesabima girildi, Steam Guard olmasina ragmen. Profesyonelce yapilmis bu iş, yani uzmanina catmisim.

Hocam, Steam Guard varsa hesabında, sen siteye giriş yaparken Steam Guard kodu ister. Giriş için istiyor kodu zannedersin ama aslında maili değiştirmek içindir o.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Rocket League takas botları kafasına göre item çalamaz. Arkadaşınız gidip adama eşyalarını vermiş. Dolandırma yok burada. Kendi rızasıyla vermiş sayılır, hiçbir şey yapamazsınız. Ben bu oyunda 400 saat sadece takasla uğraştım, hiç böyle bir şey olmadı. Bazı dolandırma yöntemleri var ama sizin dediğiniz apayrı.

Edit: Fake Steam girişi oluşturmuş adam. Oltaya yem olmuş arkadaşın. Ya çok düşük fiyat koyup arkadaşın ona kanmış ya da başka ihtimal bulamadım nasıl inanmış ki?

Evet düşük fiyatla kandırdılar ama gerçekçi olması için çok da düşük fiyat koymamışlar gerçekten adamlar bu konuda uzmanlaşmış.

Geri
Yukarı