Steam Dragon age Inquisition hangi Launcher ile çalışıyor?

cityofscience

Decapat
Daha fazla  
Merhaba değerli arkadaşlar,

Dragon Age Inquisition oyununu yakın zamanda Steam üzerinde oynamış veya bilgisi olan bir arkadaş bu oyunun EA launcer mi? Yoksa orijins launcerler mi çalışıyor? Cevaplayabilirse çok sevinirim. Normal şartlarda "EA Games" oyunlarını oynamak için önceden deneyimlediğim oyunlarda "EA launcer" kullanmıştım, ancak oyun yorumlarını incelediğimde bazı kullanıcılar orijins Launcer'den ve bu Launcer'in sorunlu olduğundan bahsetmişler, bu bağlamda yorumlarınızı bekliyor olacağım.​

İyi Sosyaller.

Merhaba değerli arkadaşlar,

Dragon age ınquisition oyununu yakın zamanda Steam üzerinde oynamış veya bilgisi olan bir arkadaş bu oyunun EA launcer mi? Yoksa orijins launcerler mi çalışıyor? Cevaplayabilirse çok sevinirim. Normal şartlarda "EA Games" oyunlarını oynamak için önceden deneyimlediğim oyunlarda "EA launcer" kullanmıştım, ancak oyun yorumlarınızı bekliyor olacağım.​

İyi sosyaller.

EA Launcher hocam. Ben oynadım o launcherla, sıkıntısız bir şekilde çalışıyor.

EA Launcher hocam. Ben oynadım o Launcher'la, sıkıntısız bir şekilde çalışıyor.
Artık EA Launcher kullanılıyor, EA Origin'in pek bir ağırlığı kalmadı artık.

Son düzenleme:
Cevap yazan arkadaşlar çok teşekkür ederim. Konuyu açtıktan bir süre sonra Steam'den satın aldım oyunu. Dediğiniz gibi EA Launcer kullanılıyor. Oyunda FPS ve genel performans bakımından hiçbir sıkıntı yaşamadan sorunsuz bir şekilde oyunu oynayabiliyorum. Belki benim gibi araştırıran başka arkadaşlar bu konuya denk gelirse, benim deneyimim hakkında genel bir fikir sahibi olmaları adına yazıyorum.

Ekran Kartım ve işlemcim: Nvidia geforce Rtx3050, İntel i711

Herkese iyi sosyaller dilerim.​

Geri
Yukarı