Steam EA Play para iadesi gelmedi

Fatflix

Femtopat
Arkadaşlar EA Play alıp 6 dakika sonra iade ettim. Bugün 14. gün, hesabıma para iadesi olmadı. Steam'e tekrar mesaj gönderdiğimde uluslararası ödeme olduğu için bankayla iletişime geçmem gerektiğini öğrendim. Şimdi bankayı arayıp ne demem gerek?

Aynı şekilde olayı anlatmalısınız. Satın alım yaptığınızı ve iade işlemini gerçekleştirdiğinizi fakat paranızın gelmediğini söyleyiniz, onlar size yardımcı olurlar. En kötü harcama itirazında bulunarak paranızı alabilirsiniz.

Arkadaşlar EA Play alıp 6 dakika sonra iade ettim. Bugün 14. gün, hesabıma para iadesi olmadı. Steam'e tekrar mesaj gönderdiğimde uluslararası ödeme olduğu için bankayla iletişime geçmem gerektiğini öğrendim. Şimdi bankayı arayıp ne demem gerek?

Bildiğim kadarıyla EA Play almadan önce onaylama bölümünde aşağı taraflarda bu satın alım iade edilemez gibi bir şey yazıyordu.

Aynı şekilde olayı anlatmalısınız. Satın alım yaptığınızı ve iade işlemini gerçekleştirdiğinizi fakat paranızın gelmediğini söyleyiniz, onlar size yardımcı olurlar. En kötü harcama itirazında bulunarak paranızı alabilirsiniz.

Hocam, iade kabul edildi. Yeni açtığım başlıkta arkadaşımın dün gece para iadesi gerçekleştiğini anlattım; oraya bakabilirsin.
Arkadaşlar, aynı anda iade talebi gönderen arkadaşımın para iadesi dün gece gerçekleşti. Lütfen konu hakkında eksik bilginiz varsa kurt düşürmeyin insana.

Aynı bankayı mı kullanıyorsunuz? İadenin kabul edilmesi ile paranın iade edilme süreçleri farklı işler.

Ziraat hocam aynı kyk kartı işte.
Aynı bankayı mı kullanıyorsunuz? İadenin kabul edilmesi ile paranın iade edilme süreçleri farklı işler.

Hocam bu arada son açtığım başlığı onaylar mısın orada daha detaylı anlattım.

Geri
Yukarı