Steam en çok oynanan oyunlar nelerdir?

Recx and Flex

Hectopat
Yer
İzmir
"Ben popüler kültürün kölesiyim arkadaş"
Steamda en çok satılan en fazla oynanan CS:GO Rainbow PUBG gibi ama ucuz ve fazla da sistem gerektirmeyen oyunlar önerir misiniz?
Pandemi döneminde LoL'den sıkıldığımdan bıraktım CS:GO'da ban yedim Valorant'ta sarmıyor bana kısacası oyun lazım :)
hikayeli oyunlar pek sevmem ama Mafia Max Payne gibi oyunlar güzel olur...[/ISPOILER][/ISPOILER]

Rocket League olabilir. Eğer öğrenirseniz çok iyi oyun fakat ben beceremediğim için oynamıyorum. Bir ara bedava olmuştu şu an ne durumda bilmiyorum.

Onun dışında Warframe'de bakılabilir.

Gözlemlediğim kadarıyla Cyberpunk 2077 ve CS:GO en çok oynanan oyunlar, ayriyeten Witcher 3 öneririm. İlham vermesi adına inceleme konumun reklamını yapayım :) spoiler yok.

Rocket League olabilir. Eğer öğrenirseniz çok iyi oyun fakat ben beceremediğim için oynamıyorum. Bir ara bedava olmuştu şu an ne durumda bilmiyorum.

Onun dışında Warframe'de bakılabilir.

Rocket League Epic'e geçti. Bedavaydı sanırsam.

Dead by Daylight öneririm Online güzel bir korku aksiyon oyunu 30 TL ücreti var şu an ama indirimlerde 10TL'ye düşüyor kış indirimlerinde kaçırmamanı öneririm hele ki bir de arkadaş grubu varsa tadından yenmez ama tekde güzel bir oyun.

Geri
Yukarı