Steam ENCORE DAY!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bioshock Infinite için son fırsatın bugün. Diğer türlü D&R'da %33 indirimli haliyle 100 lira fiyat etiketi var.

Bakiye olarak 50 TL yatırdım. Bio 57 TL. :(

O zaman Tomb Raider daha mantıklı senin için. Ancak bütün paranı şimdi harcamamanı öneririm zira daha önümüzde
iki farklı Flash Sale grubu ve iki Community Choice var. Belki de sevdiğin bir oyun indirime girer :)

Arkadaşlar üzülmeyin. Daha bunu sonbahar indirimi var, kış indirimi var, yılbaşı indirimi var !

Teselli cümleleri :D

- - - Güncellendi - - -

Tomb Raider candır. Ben sadece tanıtımını izledim o bile hayran kalmama yetti.

Öyle çok da büyük bir indirim göremedim, indirim zamanında olan indirimleri yeni bir şeymiş gibi önümüze sunmuşlar bence. Flash Sales'ları bekliyorum, umarım adam gibi bir şey sunarlar.

Öyle çok da büyük bir indirim göremedim, indirim zamanında olan indirimleri yeni bir şeymiş gibi önümüze sunmuşlar bence. Flash Sales'ları bekliyorum, umarım adam gibi bir şey sunarlar.
Ben de hayal kırıklığına uğradım. Önceki senelerde son gün indirim patlaması yaşanırdı. Özellikle Publisher Pack dedikleri paketlerde inanılmaz indirimler olurdu. Bu sene cimri davrandılar biraz :)

Arkadaşlar ben de bugün paybyme kart siparişimi verdim. Kartı eline geçenlere soruyorum. Kart kaç günde elime geçer?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı