Steam Exploration Sale Başladı!

Arkham serisi rakipsizdir. Oynamayan hemen oynasın, özellikle Arkham City'nin hikayesi çok iyidir. Her ne kadar eleştirilse de Arkham Origins'in de kötü olmadığını düşünüyorum.

Arkham'dan söz açılmışken dün Arkham Knight;'ın bir oynanış videosunu gördüm ki anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalır:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkham Origins kötü değildi ama Arkham City'nin üstüne pek bir şey koyamadı bana kalırsa. Arkham Knight ise 2015 için beklediğim birkaç oyundan biri . Rocksteady'nin son Batman oyunu olacak olması üzücü olsa da kendilerine yakışır bir final olacağına eminim.

Arkham Origins kötü değildi ama Arkham City'nin üstüne pek bir şey koyamadı bana kalırsa. Arkham Knight ise 2015 için beklediğim birkaç oyundan biri . Rocksteady'nin son Batman oyunu olacak olması üzücü olsa da kendilerine yakışır bir final olacağına eminim.

Benim merakla beklediğim tek oyun. Arkham Origins'in gereksiz olduğu görüşüne katılıyorum. İlk iki oyunun aydınlatamadığı konulara değinse(Batman'in Ra's ve Talia ile tanışması, Damian ve Jason'ın Arkhamverse'de bulunup bulunmadıkları-Joker'in Challenge Mod'da Jason esprisi olsa da bu soru tam cevaplanmadı) daha iyi olurdu. Arkham Knight'a güveniyorum en azından grafikleri olmuş. Oyunları beş platforma yapıp daha çok kullanıcıya hitap etmek yerine eski nesil konsolları boş vermeleri ticari açıdan ne kadar iyi bir seçim bilmem ama bize kaliteli grafikler sunacakları için alkışlanması gereken bir hareket.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı