Steam Far Cry 3 klasör konumu

Psiko

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Steam'den Far Cry 3 aldım. Buna türkçe yama indirdim. İndirilen dosyaların bir klasördeki dosyalarla degiştimemi istiyor yamanın çalışması için. Ben belirtilen klasörü bulamadım. Dolayısıyla dosyalarıda degiştiremedim açıklama şu şekilde:
  • RAR dosyasının içinden çıkan “common.dat” ve “common.fat” isimli dosyaları oyunun kurulu olduğu klasördeki “data_win32″ klasörüne atıyoruz.
Açıklama bu şekilde ve ben klasörü deli gibi aramama ragmen bulamadım nerden bulacam bunu. Hangi klasörde oyunlar steam klasöre kayıtlı ama orda bulamıyorum yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep abi konu alakasız olursa affola bununla ilgili konu açmaya çalıştım fakat yapamadım benimde bir sorunum var
Steamden Far Cry3 aldım dün indirdim Ubisofttada aktif hale getirdim.Ubisofttan girmeye çalışıyorum fakat fare imleci 2-3 saniye mavi dönüyor ve hiçbir tepki vermiyor görev yöneticisindede oyun görünmüyor bunun çözümü varmı

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı