Çözüldü Steam Google'a her gir çık yaptığımda kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

frozstey

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Google'dan Steam'e rahat bir şekilde girebiliyorum fakat ne zaman Google'dan çıkıp tekrar girsem, Steam, Google'daki oturumumu tekrar kapatıyor. Google ayarlarından site çerezlerine izin verme vs. açık çözümünü bilen bir kişi varsa yazarsa memmun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Harici bir yazılım ile geçmişi siliyor olabilirsiniz. Detaylı bir şekilde sistemi ve uzantıları kontrol edin. Ayrıca Steam giriş yaparken beni hatırla seçeneği her zaman çıkmıyor. Neye göre çıktığını inanın çözemedim. Beni hatırla seçeneği çıkınca giriş yapmayı deneyin. Steam site versiyonuna mağaza ve topluluk olarak ayrı ayrı giriş yapmak gerekiyor.

Screenshot_10.png

Bazı siteler beni hatırla sunsalar bile, bu sistemler düzgün çalışmayabiliyor. Mesela Myanimelist beni hatırla seçeneği, uzun süre siteye girmeyince kendi kendine devre dışı kalıyor.
Harici bir yazılım ile geçmişi siliyor olabilirsiniz. Detaylı bir şekilde sistemi ve uzantıları kontrol edin. Ayrıca Steam giriş yaparken beni hatırla seçeneği her zaman çıkmıyor. Neye göre çıktığını inanın çözemedim. Beni hatırla seçeneği çıkınca giriş yapmayı deneyin. Steam site versiyonuna mağaza ve topluluk olarak ayrı ayrı giriş yapmak gerekiyor.

Screenshot_10.png

Bazı siteler beni hatırla sunsalar bile, bu sistemler düzgün çalışmayabiliyor. Mesela Myanimelist beni hatırla seçeneği, uzun süre siteye girmeyince kendi kendine devre dışı kalıyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Eki Görüntüle 924497

Uzantılardan AdBlock ve Dark Mode isimli eklentiyi silince düzeldi teşekkürler.

Reklam engelleme ve koyu tema için bağlantıda önerdiğim uzantıları kullanabilirsin.
Ayrıca Chrome için önerdiğim ayarlara da göz atabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı