Steam Grand Prix Göreviyle Nasıl Level Atlanıyor?

Yaptığınız görevlerden ziyade oyunlardan aldığınız başarımlar sayesinde daha çok puan kasıyorsunuz bilginize. Örnek olarak The Walking Dead oyununda 60 başarımın hepsini açtığım için 5500 hızlandırma puanı vermişti, yani bir oyundaki başarım başına size hızlandırma puanı veriyor nadir başarımlar için daha fazla puan veriyor. Eğer başarımlarını açtığınız oyunlar varsa o oyundaki puanlarınızı almak istiyorsanız oyunu en az 30 dakika oynamak zorundasınız, oyunu 30 dk oynadıktan sonra yine yarış sayfasının en alt kısmından oyununuzu bulabilir ve puanınızı toplayabilirsiniz. Bu sayede 49 lvl'den 73 lvl'e geldim.

İnsan başarımlar sayesinde böyle lvl kazanabildiğini fark edince daha fazlasını istiyor :D, şimdi kendi kendime acaba başarım hilesi kullansam mı diyorum :D.

Hayır. Ben sadece günlük 30 dk oynama görevini yapıyorum. 15 level falan atladım 2 günde. Ugrasmaya degmez (bence).
Reis selamlar bir soru soracağım ben de. 30 dakika oynamam için 2 tane oyun öneriyor bunu arttırmanın yolu yok mu? 100'e yakın oyun var sadece Counter ve Rocket League öneriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis selamlar bir soru soracağım ben de. 30 dakika oynamam için 2 tane oyun öneriyor bunu arttırmanın yolu yok mu? 100'e yakın oyun var sadece Counter ve Rocket League öneriyor.
Son zamanlarda oynadığınız oyunları gösteriyor orada. Sahip olduğunuz herhangi bir oyunu oynayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
30 levelden 62 level oldum. :)
410484

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı